Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be hogy bízom benne?

Figyelt kérdés
Már többször volt ilyen hogy ha másik lánnyal beszélgetett csak barátilag a barátom akkor ily ilyeneket kérdeztem tőle, hogy tetszik-e neki az a lány stb.. és ez mindig nagyon rosszul esett neki. Meg hogy most ballag másik suliba és ki is mondtam neki hogy attól félek hogy ott talál másik lányt magának.. Pedig nagyon nagyon szeret engem, ezt sok dologgal is bizonyítja. És most már rájöttem hogy bíznom kell benne, de ennyi után így nem hisz nekem hogy más lesz. Mivel bizonyítsam be hogy megváltoztam, vagyis bízom benne?
2014. jún. 25. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen volt. Állandóan azt hitte hogy "majd" flörtölgetni fogok más lányokkal vagy megcsalom, pedig sosem tettem. Ok nélkül féltékenykedett. Szakítottam is. Ha nem változol, rád is ez vár
2014. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De változtam. Csak mit tegyek hogy elhiggye?
2014. jún. 25. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán fel kellene nőni.

Esetleg te sem bízol magadban, téged el lehetne csábítani, ezért feltételezed, hogy őt is

2014. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem őt az életemnél mindennél.. soha nem kellene más!
2014. jún. 25. 09:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem hogyan bizonyítsam be hogy bízom benne? Mit csináljak, vagy mondjak neki?
2014. jún. 25. 09:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Elég, ha nem féltékenykedsz. Mást úgy sem tudsz tenni.
2014. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
hát agy előre semmit már... Bírd ki h nem kérdezgeted ilyenekről és szép lassan leesik majd neki.
2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jövő héttől nyári munkára megy egy hónapra és nem tudjuk még hogy hogy lesz de lehet hogy egy hónapig nem tudunk így találkozni. És így ez az utolsó hetünk szinte szóval oda úgy kéne elengednem, hogy elhiggye hogy bízom benne, ne érezze rosszul magát
2014. jún. 25. 10:06
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
"elengedni"... ?!
2014. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mármint hogy addigra elhiggye.
2014. jún. 25. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!