Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen disznó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen disznó a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már abból hogy 3 hónapja együtt vagyunk és állandóan olyan harsány, és gusztustalan. A humora nagyon morbid, és gusztustalan, alpári. Egész hétvégén csak pc játékokkal akar játszani, amiktől felfordul a gyomrom, mivel csak annyi értelme van hogy megyünk egy nagy pályán és lődözzük az embereket/zombikat. Meg pl a horrorjátékai a legrosszabbak. Néha rettentően gyerekes én viselkedik, és olyan helyzetekben is viccelődik mikor nem kéne neki. A zenei ízlése förtelem. Ő rockot-metált hallgat, és gitározik. Mindig elrángat valami hülye rockkoncertre (Még most is fáj a fülem xD) egyébként nagyon szép és nagyon jó alakja van, de úgyérzem szakítanom kéne vele. Nem akarom összetörni a szívét mert tudom hogy nagyon szeret, de én nem őt. Mit csináljak?
2014. jún. 25. 11:24
1 2 3 4
 1/31 Mr. Truth ***** válasza:
69%
azért nem akarod összetörni a szivét mert tudod hogy átvágja a torkod felgyujtja a holttestedet és ráhugyozik az égő hulládra utána feldarabol kitépi a szivedet és beledarál a kolbászhúsba
2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy a hibás. Akkor is ilyen volt mikor összejöttetek. Egyébként ha annyira szereted a barátnődet, már, ha szereted, minek fikázod az ízlését? Miért nem tartod tiszteletben? Ocsmány vagy. Neked nem nő kéne.
2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Tök jófej lehet a csaj:)
2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
82%
én örülnék egy ilyen csajnak.
2014. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 BlackSword ***** válasza:
62%
Hagyd ott... Ráadásul a Te dium-disum zajod (mert ugye az nem fér bele a zene fogalmába) undorító...
2014. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mr. Truth megmondta az igazságot:)
2014. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad már,ő paraszt,nem illetek össze.
2014. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Tehát csak azért jöttél össze vele, mert jól néz ki. Gratulálok! Meg is érdemled, h ilyen ellentétet kaptál, legalább tanulsz belőle.
2014. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el szegényt.


Túldrámázod.

2014. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Mr. Truth ***** válasza:
100%
nem értem... szerintem tök jó arc a csaj :D akkor miért ilyen sülthal palit szedett össze :/
2014. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!