Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen disznó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen disznó a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már abból hogy 3 hónapja együtt vagyunk és állandóan olyan harsány, és gusztustalan. A humora nagyon morbid, és gusztustalan, alpári. Egész hétvégén csak pc játékokkal akar játszani, amiktől felfordul a gyomrom, mivel csak annyi értelme van hogy megyünk egy nagy pályán és lődözzük az embereket/zombikat. Meg pl a horrorjátékai a legrosszabbak. Néha rettentően gyerekes én viselkedik, és olyan helyzetekben is viccelődik mikor nem kéne neki. A zenei ízlése förtelem. Ő rockot-metált hallgat, és gitározik. Mindig elrángat valami hülye rockkoncertre (Még most is fáj a fülem xD) egyébként nagyon szép és nagyon jó alakja van, de úgyérzem szakítanom kéne vele. Nem akarom összetörni a szívét mert tudom hogy nagyon szeret, de én nem őt. Mit csináljak?
2014. jún. 25. 11:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem félreértettem és egy csaj írja ezeket a pasijáról :D


Egyébként meg jól mondják az előttem szólók, a csajszi eddig is ilyen volt.. :) nem kéne akárkivel összejönni.. :))

2014. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát lépjél le mint a szél! Nem neked való, most miért vagy ilyen szemét? Stoppolod a csajt más ember elől aki esetleg boldog lehetne vele! Ne légy ennyire önző!
2014. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a kérdés mert ilyen csajnak örülni kéne
2014. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem látom, hogy itt mi a parasztság a barátnőd viselkedésében... Van egy személyisége, tudja hogy kell élni, de semmilyen káros vagy önpusztító viselkedést nem mutat... Tehát egy izgalmas ember, nem úgy, mint te.
2014. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem azért jöttem vele össze mert jól néz ki, csak a kisugárzása miatt és olyan szép mosolya van :) De azt hiszem ma szakítok vele mert nem akarom húzni, úgy jobban fájna neki
2014. jún. 25. 12:09
 26/31 anonim ***** válasza:

akkor miért vagy vele?? SZAKÍTS!

keress mást..

2014. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
jaj egyem a lelked de kis gyökér vagy
2014. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
HA szakítottál vle add mér meg a címét, én tuti kijönnék veld:D
2014. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de mindenkinek más az ízlése. Vannak metál csajok is... Nem csak 1 nő hallgat metált. Ha ilyen nő-t kapnál 2 kézzel kéne fogod őt, és vigyázni rá...
2014. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szakíts vele. Ha tényleg szeret megérti, hogy más az érdeklődésetek. Akár maradhattok barátok is:)
2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!