Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond lenne hogy ha egy lány fehér bőrű? Igénytelen lenne a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok, de legalább azt elmondhatom hogy az arcomon nem nagyon vannak bőrhibák. Viszont az egyik ismerősöm azt mondta hogy falfehér vagyok, és járjak szoláriumba. Az ismerősöm agyon van szolizva nagyon barna a bőre.
2014. jún. 25. 14:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok véleményekre. Már több embertől is megkaptam ugyanezt a beszólást, ami rosszul esik, ezért azt hiszem hogy csúnya aki fehér.
2014. jún. 25. 14:45
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10-esnek nagyon igaza van. Én is kaptam elég hideget, a leg"kedvesebb" a hyporeklám volt megjegyzésként, de eszemben sincs szoláriumozni vagy hasonlók. A fehér bőröm érzékeny is, könnyen leégek, meg tele vagyok anyajeggyel is, az egészségemet nem fogom kockáztatni egy divat miatt. Az igényesség pedig inkább az ápoltságon múlik, nem attól, hogy valaki csokira égeti-e magát vagy sem, attól függetlenül, hogy milyen a bőrtípusa.
2014. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem is 100x szebb az agyonszolizott bőrnél a nagyon fehér, ráadásul 30 évesen nem egy gigantikus mazsolának fogsz kinézni a bőröd miatt.

nekem igazàból a kettő közötti átmenet tetszik a legjobban magamon, a napon szépen lebarnult bőr. viszont van olyan világos bőrű, fekete hajú barátnőm (tisztára olyan, mint hófehérke) akit nem tudnék lebarnult testtel elképzelni, szóval mindenkinek megvan hogyan

érzi a legjobban magát, mi áll neki jól :)

2014. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a villamoson egy cigány idősebb asszony szólt be hangosan, hogy íjj de undorittó híppó fehhér a bűröd csaje..:D


Majd meg szakadtam a röhögéstől. Egyértelmű volt hogy nekem mondja mert rám nézett...


De nem érintett meg különösebben. Én szőke hajú, fehér bőrű vagyok. Ez van. Leszarom a szoláriumot. Akinek nem tetszik, az mehet máshoz. A férjemnek úgy kellek ahogy vagyok. Nem egy 2 lábon járó barna bőrdarab az ideálja, hanem egy nő. Szeret, szóval tökmindegy milyen színű a bőröm...


Amúgy nem igénytelenség, pusztán vannak akik nem akarnak beállni a sorba. Divat, ezért vannak akik követik a többi birkát....

2014. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A szolárium nagyon egészségtelen. Persze most sok lány azt hiszi, hogy milyen jól néz ki, ha csoki barna télen-nyáron, aztán majd ha 30 évesen olyan lesz a bőre, mint egy 50 éves nőnek (mert bizony a sokáig UV fénynek kitett bőr hamarabb öregszik) mehetnek majd ráncfeltöltésre, 60 évesen vagy még korábban pedig a bőrsebészetre eltávolítani az UV fény miatt kialakult csúnya foltokat, ne adj isten bőrrákot a testükről. Csak azt akartam ezzel írni, hogy a fehér bőr az egészséges bőr, akármennyire is nem ez a divat, de hosszú távon az fog jól járni, aki nem jár szoliba :)
2014. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Régen a fehér bőr előkelő nemes származást jelezte és igyekeztek megtartani ugy h kerülték a napozást. Én is visszaverem a fényt XD de hamar le is égek de nem fogok barnulni csak mert az a trend. 25 évesen elkérik néha a személyimet a boltba :D szolisoknak ráncosodik a bőrük ha rendszeresen minden évbe járnak.
2014. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!