Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez így? Van rá megoldás? Lent!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már majdnem 1 éve vagyunk együtt. Szerelmesek vagyunk egymásba. De a múltkor volt egy nagyobb veszekedés ahol az anyukája is jelen volt és a családi hátteremről derültek ki dolgok amiknek nem kellettek volna. Én ideges voltam és szakítottam, amit már nagyon bánok! Nem származom gazdag családból, inkább átlagos, de ők viszont elég jó módban élnek. Az anyja azt hiszi rólam, hogy hazudtam a lányának, nem boldog mellettem és hogy szomorú ezért mindig sír. Elég érzékeny lány és könnyen elered a könnye, de nem én tehetek róla általában és mindig megvigasztalom.

És most az anyja azt mondta nem örülne ha velem lenne a lánya. De én nagyon szeretem őt és nem akarok nélküle lenni. Soha nem ismertem hozzá fogható lányt és ha tehetném helyre hoznám minden hibámat csak velem legyen újra.

De lehetséges, hogy csak úgy működne a kapcsolat hogy én már nem mehetek náluk. Szerelmes vagyok bele, és félek hiába teszek meg mindent az anyukája miatt nem adna nekem új esélyt. Vele szeretném leélni az életem de nem akarom hogy a szülők miatt rosszba legyünk vagy vele úgy bánjanak ahogy nem érdemli! És a lány barátai se kedvelnek valamiért. Barátnőm még fiatalkorú én pedig 20éves vagyok. De tudom hogy ez működne normálisan hiszen mind a ketten tanultunk a hibáinkból és nagyon jól megvagyunk.

Mit tegyek szerintetek? Volt már valaki ilyen helyzetben?


2014. jún. 25. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el a lánynak az érzéseidet, tisztázz mindent és akkor talán még lehet valami
2014. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja és ismeri az érzéseimet csak ezna helyzet így bonyolult. Esetleg várjunk kicsit hogy elmúljon mindenkinél ez az idegesség és mi meg ne adjuk fel hanem majd ha esélyem lesz akkor bizonyítok mindent mindenkinek?!
2014. jún. 25. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél anyukának és a lánynak egy-egy csokor virágot és kérd meg, hogy hallgassanak meg. Mond el őszintén a helyzetet és az érzéseidet, kérj bocsánatot. Szerintem így van esélyed és kapsz még egy lehetőséget.
2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet! Csak nem fogják azt hinni hogy nyalizom? És most mit mondok az anyukájának? Úgy néz rám mint ha a világ legrosszabb embere lennék pedig rengeteg jó tulajdonságom van. És most ezt nehéz lenne neki megmagyarázni. Menjek át valamikor hozzájuk mondjam el mi hogy történt és miért és kérjek bocsánatot meg egy esélyt hogy bizonyítom milyen vagyok valójában és boldog mellettem a lánya?? :)
2014. jún. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!