Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb alacsony csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb alacsony csaj a magas pasikra bukik. De mivan az alacsony srácokkal? Nekik ki "jut"?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 00:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Emberek, mi bajotok egymással? A magasságba beleszól a genetika, és az alacsony férfiaknak valamelyik szülője alacsony, amiből az következik, hogy az alacsony embereknek is lesz családjuk. Logika.

Hogy meg ne sajnáljam az alacsony fiúkat. Akivel össze tudnak jönni, az jut nekik.

2014. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A magány jut.
2014. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Én 164cm vagyok a párom olyan 175, ő se olyan magas, de nekem tökéletes.
2014. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 174 centi vagyok,mindig is a magasabb pasik tetszettek,viszont minden pasim alacsonyabb volt nálam:)
2014. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van a szomszédba egy srác, kb. 20 éves és iszonyat jóképű,kb. 158cm lehet,és mindig volt barátnője,szóval nem ezen múlik. :)
2014. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!