Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? én ezt már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? én ezt már nem bírom

Figyelt kérdés
van egy fiú,akivel kb 2 hónapja ismerkedtünk meg.. többször voltunk kint,szórakoztunk,jól érzem magam vele.. az a baj hogy beleszerettem. soha ilyet nem éreztem egy fiú iránt. a baj az , hogy néha füvezik és cigizik. ami eléggé zavar,de nem tudnék nélküle élni. azt mondta,hogy neki nincs ideje kapcsolatra,és konkréten megmondta nekem,hogy nem akar. nem így pontosan,de tudom hogy rá utalt.. azóta csak sírok. nem tudok mit csinálni,nem tudok nélküle élni..valami tanács? esetleg valakivel volt ilyen? .. a hülye válaszoktól kíméljetek,tényleg nem tudjátok mit érzek...:(
2014. jún. 26. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz nélküle élni? Dehogynem!Majd meglátod!
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog,de próbáld meg őt elfelejteni;így csak szenvedés lesz ez neked,és egyre rosszabb lesz.Találni fogsz nála jobbat is,meglátod.Kívánom,hogy túl tudd tenni magad ezen.
2014. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyi, mindenki átmegy ilyenen, hidd el! Mindenki tudja, mit érzel, vagy legalábbis a nagy többség. És mindenki felépül belőle idővel.


2 hónapja ismered, voltaképp tehát nem ismered, ráadásul nem is igazán jó parti, nekem a fű meg a cigi külön-külön se tolerálható. Te "szerelmes" vagy a külsejébe, de magad is leírod, hogy már most zavarnak dolgok... Fogsz te még ennél jobban szeretni embert, jó esetben olyat, aki érdemes is rá, és akkor majd meglátod, milyen csacsiság most ez...

2014. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most mondhatjuk akárhányan, találsz jobbat magadnak, úgysem fogod elhinni. Magadban kell elhatároznod, hogy lemondasz róla, mielőtt még nagyobb fájdalmat okozna...és erre igen nagy esély van, azok alapján, amit leírtál róla. Persze nekünk nehéz ismeretlenként ilyesmiről dönteni, de próbáld meg teljesen racionálisan kezelni az ügyet...írd fel egy papírra az ellene és mellette szóló érveket, hogy tisztábban lásd, nem lenne jó a továbbiakban, ha róla ábrándoznál. Ha az elmédet sikerül meggyőznöd, félig nyertél.
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Idő idő idő.
2014. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
visszautasitás mindnekit ér és túl is elszünk rajta. Gondolom még fiatal vagy és lehet most nem hiszed el nekem de pár év mulva már mosolyaogva gondolsz rá vissza hogy azt hitted hogy nem tudsz nélküle élni. Nyugi hamarosan tul leszel rajta, jön más akibe beleszeretsz és ö is beléd.
2014. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!