Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bosszút állnátok?

Figyelt kérdés
Összejöttem valakivel akiröl kiderült, hogy mégsem szingli. Van valakije. Szeretném ha a párja is tudna róla de ne tölem. Ti mit tennétek? Vagy hagyjam a csudába?
2014. jún. 26. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hagyud a csudába, jobban jársz!
2014. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a csudába, ennyit nem ér az egész. Csak fájdalmat okoznál valakinek feleslegesen, de nem a szeretődnek.
2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jobban jársz,a csaj/pasi majd megtapasztalja a saját bőrén,utána csak neked lenne belőle bajod
2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose állok bosszút, semmiért. Szerintem az engem minősítene, tehát semmivel se lennék több annál aki ártott nekem. No meg az én életem attól nem lesz boldogabb, ha az övét tönkreteszem.


Ha meg azt akarnám, hogy tudjon róla a párja, akkor én állnék oda szemtől szembe.

2014. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretnéd, hogy tudjon rólad, akkor merjél elé állni, mert így gerinctelen, hogy mással hinted el az információt.


Amúgy meg ha a kedves "valaki"-nek nem okozott problémát, hogy két vasat tartson a tűzbe, akkor az sem fogja meghatni, ha kiderül. Max a jelenlegi párjának fog ez kegyetlenül rosszul esni, de őt meg miért bántanád?


Én tuti otthagynám az illetőt, mert ha a párjával ezt megcsinálja, akkor velem is megfogja.

2014. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 intrepid ***** válasza:
Lehúzott pénzzel? Ha igen, akkor bosszú! Ha gyakorlatilag nem, akkor hagyd a "3,14csába!
2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem maradok vele,ez egyértelmű. Semmiképp nem szeretném ha tőlem tudná meg. Nem azért mert gerinctelen vagyok.
2014. jún. 26. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom eddig senkivel nem vagyok egy véleményen, de azért elmondom mit gondolok.

A megcsalt nő helyében nagyon de nagyon hálás lennék neked, hogy kimentettél egy hazug kapcsolatból. Lehet, hogy az elején ordítanék veled, azt mondanám, beteg k()rva vagy, aki történeteket talál ki, hogy szétszedjen minket, de azért csak elgondolkodnék, hogy mi van, ha igazat mondasz. Nyomozni kezdenék a párom után, szerintem pillanatok alatt találnék is valamit, és akkor felhívnálak, és megköszönném hogy megmentettél.

Szóval szerintem keresd meg a csajt. Ez így lenne a tisztességes, elvégre te is át lettél verve, te se tudtál róla hogy van egy másik nő. Ezt nem nevezném bosszúnak, hiszen a pasi egyikőtöket sem szereti, miből tart neki túl lenni rajtatok és szerezni még 2 nőt?

2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a megcsalt nő, én is örülnék neki, ha időben kiderülne. Biztos bántana, de az még jobban, ha mondjuk éveket pazarolnék el egy hazug pasi mellett.

És ha a "szerető" elém áll, és normális hangnemben elmondja a sztoriját, (nem úgy, hogy süt belőle a bosszúvágy és csak a pasinak akar ártani), hanem csak a korrektség kedvéért, akkor talán még értékelném is. Mert ő sem tudhatta,hogy át van verve.

2014. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem joga van tudni a párjának.
2014. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!