Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hölgyek hogyan adják tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyek hogyan adják tudtára a párjuknak hogy nem bízik benne? Vannak jelei ha nem mondja az adott nő?

Figyelt kérdés
Nem megcsalás vagy ilyesmi,ha nem mint férfiben nem bízik.
2014. jún. 26. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem mik a jelei a bizalmatlanságnak a másik iránt?
2014. jún. 26. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig esetleg minden ügyes-bajos dolgom megosztottam a párommal, de egy ideje nem nagyon beszélek ilyenekről, talán az is egy jel lehet. Vagy ha picit távolságtartóbb vagyok, nem tudok vele felhőtlenül, a önmagamról is megfeledkezve szórakozni. Nem voltam még ilyen helyzetben, így csak elképzelni tudom, hogy milyen lehet.
2014. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Majd én megcsinálom/elintézem"

"Inkább, hagyd rám"

"Majd megkérem aput"

"Peti múltkor is megcsinálta, szólok neki"

2014. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyamatos hisztivel.
2014. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bizalmatlan vagyok én megmondom ha párkapcsolatról beszélünk. Egyébként ha a két fél össze van hangolódva nem is kell kimondani se, a másik észreveszi. Az ember olyankor visszafogottabb, óvatosabb, kevesebbet beszél, esetleg szomorúbb... ilyesmi.
2014. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írják. Kevesebbet beszélget, szomorú, esetleg a szokásos mennyiségű közeledést sem "teljesíti". Tehát ha pl ölelgetős fajta, akkor nem megy oda hozzád megölelni csak úgy, nem adja a puszikat, nem mondja már, hogy szeret.


De amúgy igen, akik valóban ismerik egymást, ezt észre lehet venni különösebb jelek nélkül is, hogy valami baj van.

2014. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!