Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire féltékeny a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én vagyok az első komoly kapcsolata, 2-3 hónapja vagyunk együtt. Lementem a terembe a haverokkal, de nem értem haza időben, mert még beültünk egy kocsmába, és a haja égnek áll ha későn mászkálok a városban. Azt hittem annyira megsértődik és hisztizik hogy szakít velem, mert azt hitte h megcsalom... Pedig szeretem őt és nem történt semmi, csak a haverjaimmal voltam, jó volt végre egy kicsit kimozdulni. Nem akarok veszekedni vele, mert az csak ront a helyzeten, meg szeretném értetni vele, hogy attól, mert éjszaka hazavittem egy lány barátomat, meg több órára "eltűntem" kondi címszó alatt, még nem kötelező megcsalnom és sose jutna eszembe hogy ilyet tegyek.


Közben szöget ütött a fejemben egy másik kérdés: ha ő ennyire féltékeny, és félt engem, fél attól hogy elveszíthet, akkor az ő fejében meg sem fordul hogy megcsaljon? Vagy ezt a "kitételt" csak rám szabta ki?

L17 F19


2014. jún. 26. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért féltékeny mert nagyon szeret!
2014. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fényember ***** válasza:
Igen szerintem is azért féltékeny mert nagyon szeret. Én is kb enni ideje vagyok együtt a barátommal. Van hogy engem is majd meg esz a féltékenység, de csak mert szeretem és nem akarom elveszíteni. Én sose lennék képes megcsalni hisz szeretem. :)
2014. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy szeret, és én is szeretem, de a hétfői veszekedésünk... olyanokat írt, azt hittem szakítani akar velem :/ mert nem akar állandóan aggódni értem. most is péntekre meglepetésként csináltam magunknak programot, már elmondtam neki, és azt mondta hogy tök szuper, meg alig várja, satöbbi, de most írta, h pénteken haza kell mennie szegedre, és hogy nincs-e kedvem elmenni hozzá? így úszott a programunk, amit már lefoglaltam, ledumáltam otthon is :/
2014. jún. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!