Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 1 éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve vagyok együtt barátnőmmel és már sokszor volt vita ezen hogy én féltékeny vagyok, mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Napok óta játszik egy másik fiúval a neten, és mikor én meg kérdem akkor nem akar... Állandóan azzal a fiúval akar csak játszani, ma el mondta hogy sose járna vele az a fiú... De én még is féltékeny vagyok, és nem tudom mit tegyek hogy ne legyek féltékeny! SEGÍTSETEK

2014. jún. 26. 21:45
 1/3 anonim válasza:
ha te kellesz neki, akkor hű marad hozzád, viszont ha betegesen féltékeny vagy, és ezt folyton ki is nyilvánitod, akkor még csak azért is megfog csalni, mert az idegeire mész... próbáld meg magadban tartani ezt az érzést,egyre kevesebbet beszélni vele erről a témáró
2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
* témáról
2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerezz csaj barátokat, vagy úgy általában sok barátot, és lógj velük, a csajt meg sz*rd le látványosan.

Vagy még jobb, ha szerezel egy titkos szeretőt magadnak, és amikor a barátnőd nem ér rád, akkor vond meg a vállad, mondd neki, hogy semmi gond drágám, majd szervezek más programot, és hívd fel szépen a szexpartnered és dugjatok egy nagyot. Lelkiismeret furdalásod meg nem kell legyen, mert ha ő is mással növelgeti az egóját, akkor te ugyanezt megteheted.

Hidd el, tényleg csak az fog segíteni, ha van választásod.

Ha nőd azt érzi, hogy függesz tőle, akkor sz*arni fog rád magasról. Ha azt érzi, hogy tepernie kell érted, akkor bezzeg majd jön és kedveskedik. Persze azt ne mondd, hogy más csajt is dugsz, ragaszkodj hozzá, hogy ti csak barátok vagyok. Ragaszkodj hozzá, hogy te is jó fej vagy és megengeded, hogy fiúkkal barátkozzon, akkor meg milyen alapon kéri számon rajtad ugyanezt. Kb. ennyi.

Persze tudom mondani könnyű, megcsinálni nehéz, de szurkolok neked :))

2014. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!