Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok, ha egy lány reggelente, Max 15 percet van a fürdőben?

Figyelt kérdés

Ebben benne van a reggeli kisdolog, fogmosás, arcmosás, hajigazítás, és egy minimális smink.

A barátomtól mindig hallom a megjegyzéseket folyamatosan, hogy bent is aludhatnék, lakhatnék meg ilyenek.

Ha meg, hamarabb végzek akkor azért szurkál, hogy Hű, már fejlődsz, már csak 10 perc volt...

Együtt élünk és már nagyon elegem van belőle, mindig mondom neki, hogy ez már nem vicces, de nem veszi észre magát. És Napközben is, ha bemegyek wc- re, akkor is elkezdi, hogy Nem bírod fürdő nélkül? Bla bla bla...

Azt vettem észre, hogy már szoronga vegyek a mosdóba, mert tudom, hogy csesztetni fog vele.


Mit csináljak, hogy abbahagyja? Vagy ez tényleg sok? :|

23 L


2014. jún. 27. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát, ha nem tud megszokni, akkor add ki az útját... és még egyszer nagyon komolyan szembesítsd vele, úgy, ahogy nekünk is leírtad, hogy ez egy darabig még vicces volt, de most már nagyon nem az és zavar téged.

15 perc még kevés is a legtöbb nő futamidejéhez képest, elég összeszedett és ügyes vagy, hogy mindent bele tudsz szuszakolni ebbe a rövid időbe :D :)

aki 5 perceket volt csak bent reggelente, az nem tudom, mennyire veszi magát komolyan, mint nőt. nem bántásból, de szintén lány szemmel is gyanús, és nem túl bizalomkeltő.

2014. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én reggelente minimum 1 órát a fürdőben vagyok, úgy hogy a wc külön van :D
2014. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen szerintem sem sok... :/

Arra gondoltam, hogy beszélek vele erről újra. És, ha nem, megint én leszek a hisztis, akivel még viccelődni sem lehet, akkor szépen megmutatom neki is ezt a kérdést, és a válaszokat rá.

2014. jún. 27. 10:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak 15 percet? Én legalább fél órát, vagy háromnegyed órát bent vagyok reggel... :D

Mond meg neki, hogy ez neked rosszul esik, az elején még vicces volt, de már idegesítő is. Vagy te is szólj be neki!

2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!