Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit irántam? Bővebben a leírásban

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátommal kb. fél éve vagyunk barátok, és mostanában eléggé jóba lettünk. Merünk egymás előtt 100%-ig önmagunk lenni, sokat beszélünk (már ha vissza ír). Mivel barátok vagyunk mindíg meséltem neki, hogy láttam egy helyes fiút, és olyankor mindíg féltékeny lesz, de eléggé durván, mindíg azt mondja, hogy akkor írjak annak a helyes fiúnak és ne neki. Az elmúlt pár napban mondtam neki, hogy szeretem, és örülök, hogy a barátom lehet (arról nem esett szó, hogy milyen értelemben szeretem). Aztán írta, hogy ő is meg minden, és írtam, hogy megyek el külföldre és írta, hogy nee:(.

Tegnap írta nekem, hogy szeretlek írtam, hogy én is és azt mondta, hogy Hercegnőmnek fog hívni:3 Én kérdeztem, hogy hívjam-e a keresztnevén, vagy esetleg becézzem én is, és mondta, hogy becézzem. Rajzolta nekem, hogy jo éjt kincsem*-*

Ma nagyon sokat gondolkodtam ezen az egészen. Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni (nert én idő közben eléggé megkedveltem), vagy ezt csak barátságból írja?:) 14/L


2014. jún. 27. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
beléd van zúgva mint az állat
2014. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!