Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 barátnöm volt eddig 16eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 barátnöm volt eddig 16eves vagyok, ez soknak szamit szerintetek? De "csak" ez es az elözö volt (van) hosszú kapcsolat 8 illetve a mostani 11 honapnál tart Szoval szerintetek a 10 sok ennyi idosen? (És nem hencegni akarok vele! )

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 19:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14 éves... én meg komolyan vettem
2014. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne drágázzál már,te szerencsétlen....ha valami problémád van kérdezd meg anyucit,h miért nevelt fel egy ilyen kö_csög gyereket:)
2014. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A fa_szt vagyok 14....ezt ki mondta?????
2014. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A helyedben én is megkérdezném "anyucit" hogy mikor vágott földhöz hogy ennyire okos és szókincsben gazdag lettél hogy csak k*csögözni tudsz!!!! Takarítsd arrébb magad itt senki nem kíváncsi rád!!!

A koroddal kapcsolatban meg ha még nem vagy 14 akkor semmi keresnivalód itt csak azért hogy visszapofázz ha meg már nem vagy 14 akkor meg gondolkozzál el hogy ennyi idősen hogy lehetsz egy 4 éves szintjén!!!!

2014. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük az értelmetlen és szánalmas megnyilvánulásod:)
2014. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jaaaajjj megszólaaalt!!! Jobbat nem tudsz? :D
2014. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem állok le veszekedni egy ilyen förmedvénnyel.....a 2es agyiszintet se éred el....akk mégis mit akarsz?

Essek neked és szídjalak,neked az a jobb?:))))

Na és most neeeeeee ilyen választ írjál már....XD

2014. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Najolvan menj aludni késő van!!! Jóéjt!! Szép napsütéses időt neked holnapra!!! BLAH! Ezt vártad? Remélem!
2014. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hol kezdted? Oviban? Meg olyat ne nevezzünk már kapcsolatnak, ami másfél hétig tart...
2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy érted azokat a barátnőket?Meddig jutottál velük?Adtál nekik puszit vagy mi?
2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!