Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz vagy jelent valamit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz vagy jelent valamit ha a barátom bulizni akar menni a haverjaival meg nyaralni nélkülem? : /

Figyelt kérdés

Velem is akat lenni azt mondja de fiús esteket is akar azt mondja...


9 hónapja vagyunk együtt már egy pár vagyunk.

Csak nem értem miért akar nélkülem szorakozni?

Szerintetek ???

20L/24F


2014. jún. 27. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiúm is ilyen... Eszébe nem jutna, hogy vegyítsen engem a társaságával. Így évek elteltével már furán is érezném magam, ha vele kellene mennem, de az is kb. olyan lenne, mintha odaerőszakoskodtam volna magam. Talán később lesznek ebből bajok, de egyelőre nem érdekel... Viszont én se vegyíteném őt az én társaságommal, igaz, én fele annyira se vagyok barátokkal összejárós típus, mint ő...

Én vagyok az antiszoc fél... Néha az az érzésem, fél, hogy nem tudnék viselkedni vagy ilyesmi. Tényleg fura...

2014. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne nélküled szórakozni? Nyugodj már le, attól, hogy egy pár vagytok, nem nőttetek össze. Ha lenne párom, én is igényelném a haverokkal töltött időt.
2014. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fordítottan ismerek ilyesmit. A lány évente 1-2 külföldi utat letud és nem is akárhova, a barátját viszont nem viszi. :O Nekem ez így nagyon furcsa, dehát ők tudják.
2014. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes. Attól még, hogy összejöttetek, attól még nem kell folyton egymás nyakán lennetek, kell külön is időt töltenetek, építgetni a kapcsolataitokat külön-külön is. Én lány vagyok, és nekem is szükségem van néha, hogy a csajokkal csapjunk egy görbe estét, és megértem, sőt, néha még noszogatom is a barátom, hogy ő is tegyen így a srácokkal. Kell egy természetes szabadság a másiknak, ne érezze azt, hogy korlátozzák, kisajátítják.

20L

2014. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen milyen hülyeségeket írtok, ez nem normális én a barátnőm nélkül nem mentem sehova, az olyan pasik csinálnak ilyet akik csajozni akarnak tök egyértelmű, az én pasi ismerőseim is ezt csinálják ,elmennek nyaralni bulizgatni haverokkal, aztán becsajoznak, főleg ezek a fiatalab pasik , nem lehet megbízni bennük
2014. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy a barátnőd nélkül nem mész sehova. De én attól nem fogok lemondani egy programot a barátaimmal, mert a barátnőm valamiért nem ér rá.

Vagy mondjuk engem érdekel egy kiállítás/sportesemény/akármi, őt meg nem, akkor nem maradok otthon csak azért, mert nem együtt mennénk.

Szerencsére eddig olyan nőkkel hozott össze a sors, akik számára ez természetes, és oda-vissza működött. Nyilván nem mentem el vele olyan helyekre, amik engem nem érdekeltek, de alap volt, hogy ő attól megy. Volt így is elég közös programunk.

Megcsalásról szó sem volt egyikünk esetében sem. Ha egy párkapcsolatban csak azért nincs megcsalás, mert folyamatosan egymás fenekében vannak a felek, akkor azt megette a fene.

2014. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bulizás nem gáz, ez természetes, hogy nem mindig veled akar bulizni menni, hanem a haverjaival szeretne. a nyaralás már meggondolandó, egy Balaton mondjuk nekem simán belefér, hogy elmenjen nélkülem, de mondjuk ha külföldre mennének, tengerpartra akkor már fájna, hogy miért nem visz magával.
2014. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok buta naív ember van itt ahogy a válaszokat elnézem, és sok gyerek.
2014. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!