Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (lányok válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtünk el járni a barátnőmmel. Jól megvagyunk, a gond csak az, hogy sok pasi barátja van. Ha elmegyünk valahova, szinte csak velük foglalkozik, ölelgeti őket. Ő azt állítja, hogy így fejezi ki, hogy kedvel valakit szeretetből. Egyszer előttem dumált egy ismerősével és a srác elkezdte fogdosni a haját és ő engedte.

Nekem ez persze nem tetszett, szóvá tettem és én voltam a féltékeny hülye.

Akárhányszor próbálom úgy intézni, hogy kettesben legyünk, mindig van valami kifogása, mindig csak úgy találkozunk, hogy valamelyik barátnője, barátnője ott van.

Szerintetek hagyjam a csajt?


2014. jún. 28. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább beszéld meg vele.
2014. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress egy normalisat
2014. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jogos a meglátásod, szerintem is próbáld ezt megbeszélni vele; ha nem hagy fel a dologgal, kicsit erélyesebben tudasd vele, hogy ez így nem lesz jó.
2014. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyėl már papucs!

Mi a faxt ölelget más pasikat ?

Ėn dobnám

2014. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Nekem is elég sok fiú barátom van, és ha kicsit többet iszok, ölelgetem őket, mondjuk akkor válogatás nélkül mindenkit :D Egyébként meg nem engedem nekik. Szerintem nem normális. Van barátom, közel 1,5 éve, és nagyon szeretem. Azért vannak főleg fiú barátaim, mert nem jövök ki a lányokkal, nem vagyoke gy tipikus csaj... Na de akkor is tudom a határokat, és amúgy is ribisnek tartom azt, ha valaki folyton fiúk nyakában lóg. Kelleti magát...

2014. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Vannak ilyen lányok, szerintem bizonyos dolog után már annyira gyerekes és provokatív. Középsuliban volt ilyen osztálytársam, hogy ,,jaaaj, muriból meg pajtiságból beülök a Janika ölébe, aztán otthagyom álló farokkal." Szerintem ha egy lánynak van minimális esze, akkor tudja, hogy a fiúja előtt nem kellene taperoltatnia magát, és nem kellene ölelgessen másokat. Én letörném a fiúm farkát, ha így fejezné ki a szeretetét a lánypajtásai iránt. Volt is ilyen eset, facebook-on megláttam róla egy képet, amin egy p*-na ölelgette, hát nem hagytam szó nélkül, sőt, elég mély nyomot hagyott bennem.

Beszélj vele, mondd el neki, hogyha az a célja, hogy féltékennyé tegyen, nagyon ügyesen csinálja, de vagy leáll vagy hagyod a fenébe, mert Te ezt nem fogod nézni. Kérdezd meg, őt nem zavarná-e, ha pajtiságból előtte simogatnád más lányok haját, és még ölelgetnéd is őket. Jó, hogy nem puszilnak egymás nyakába....


Nekem is van fiúpajtásom, kedvelem nagyon, talán a vonzalom is megvan/megvolt a kapcsolatunk elején, de mégse érünk egymáshoz, egyszerűen..... ha van párod, nem csinálsz ilyesmit.

2014. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs, javítok: bizonyos kor után gyerekes
2014. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam, hogy nem csak a párod előtt nem csinálsz ilyet, hanem úgy általánosságban sem...
2014. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Szerintem is igazad van, állandóan a középpontban akar lenni, hogy mindenki rá figyeljen. A probléma az, hogy miután ezt láttam, hogyan bízzak meg benne? Lehet, hogy már sehogy. Persze ő állandóan arra hegyezi ki a dolgot, hogy én mennyire féltékeny vagyok. Nem lennék az, ha nem adna rá okot.

2014. jún. 28. 11:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Rád akarja kenni az egészet, holott, ő felőle gyökeredzik a probléma. Szerintem is tisztázd vele, és ha továbbra sem látja be, akkor én dobnám, mert az ilyen nem szerelmes, az biztos.
2014. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!