Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (lányok válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtünk el járni a barátnőmmel. Jól megvagyunk, a gond csak az, hogy sok pasi barátja van. Ha elmegyünk valahova, szinte csak velük foglalkozik, ölelgeti őket. Ő azt állítja, hogy így fejezi ki, hogy kedvel valakit szeretetből. Egyszer előttem dumált egy ismerősével és a srác elkezdte fogdosni a haját és ő engedte.

Nekem ez persze nem tetszett, szóvá tettem és én voltam a féltékeny hülye.

Akárhányszor próbálom úgy intézni, hogy kettesben legyünk, mindig van valami kifogása, mindig csak úgy találkozunk, hogy valamelyik barátnője, barátnője ott van.

Szerintetek hagyjam a csajt?


2014. jún. 28. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát de ezt mondd meg neki. Ha azzal dobálózik, hogy féltékeny vagy, ahelyett, hogy változtatna, csak játszik veled. Éretlen és kis lotyó, mert állandóan visszaigazolást vár.

Nekem van barátom öt éve, és bár én is fiatal vagyok ahhoz, hogy több bókot mástól soha ne is kapjak, máshogy ,,szedem ki a férfiakból". Szimplán csinosan öltözöm, kedves vagyok, jókat nevetek velük, és elég éreznem, hogy tetszem nekik, nem ragaszkodom hozzá, hogy a farkát a köldökömnek nyomja. A nők vágynak a bókokra, nem csak a partnerüktől, de azért meg lehet ezt oldani normálisan is.

2014. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg fiú haverom van, de egyik sem nyúl hozzám...soha nem ülnék az ölébe semmi ilyesmi. Persze hülye poénok vannak de ezek csak és kizárólag szóban és nem olyan durvák. De az, hogy elötted fizikai kontaktus...a pofámról lesülne a bőr, még egy ártatlan baráti ölelés miatt is. A másik fele meg, hogy sosem vagytok kettesben? Ez milyen dolog? Mennyi idősek vagytok? Bár szerintem lényegtelen. Kuka a csaj
2014. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok: KEdves kérdező! Miért pontoztál le?
2014. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretek középpontban lenni, de fiúhaverjaimmal maximum puszi-puszi köszönéskor, ennyi. Én a pasimat szeretem ölelgetni. Beszéld meg vele, szerintem neki sem esne jól, ha lány barátaid ölelgetnének. De ha ennyire nem foglalkozik veled, akkor jobb a szakítás.


17/L

2014. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A leírtakból arra a következtetésre lehet rá jönni, hogy: Ez a lány nem szeret Téged!!! :( Ne pazarold tovább Rá az idődet. Keress olyan lányt, aki nem hívja rögtön össze a barátait, ha az van megbeszélve, hogy kettesben lesztek. Nem becsül meg Téged! Vedd észre és ne hagyd!
2014. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!