Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tatszik valaki, hogyan érhetem el, h ne csak a szeretőt lássa bennem?

Figyelt kérdés
Vagyis ne csak a szexre kelljek neki
2014. jún. 28. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd másra is
2014. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez vagy kialakul vagy nem.

Ha te nem vagy alkalmas szexkapcsolatra, akkor miért mész bele?

Azért egy szexkapcsolat elég egyértelmű, hogy kizárólag miről szól, amennyiben te ezt nem tudod érzelmek nélkül csinálni, akkor nem neked való és hagyj fel vele!

Mert az érzelmek vagy kialakulnak vagy nem. Amennyiben nem, ott marad csak a szex, ha kialakul, akkor pedig nem kell érte tenni, jön magától.

2014. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Randizgatunk, meg vannak közös programjaink, a szexen kívül.

Ma azt mondta, h azért nem szeretne velem együtt élni, mert úgyis megunnám... Ezt magamban úgy fordítottam le, h nem vagyok elég jó neki.

2014. jún. 28. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fel lehet fedezni benned a sokoldalúságot, azaz, hogy nemcsak szexre vagy alkalmas, akkor meg is látják benned. Persze sokakat meg éppen ez fog elriasztani.
2014. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ma azt mondta, h azért nem szeretne velem együtt élni, mert úgyis megunnám... Ezt magamban úgy fordítottam le, h nem vagyok elég jó neki."

Ez azt jelenti, hogy nem vagy elég jó neki? Szerintem neked gondod van az értelmezéssel.:) Amit mondott, hogy azért nem szeretne veled együtt lenni, mert úgyis megunnád, az azt jelenti, hogy úgy érzi, hogy nem elég érdekes a számodra és ha ebből valami komoly lenne, akkor nem lenne már számodra olyan izgalmas ő maga, illetve a kapcsolatotok, így meg ha nincs semmi komoly, akkor megvan a izgalom és nem lesz unalmas.

2014. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!