Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tetszik neten, hogyan erhetem el, hogy az enyem legyen?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozok szerelmi kotessel.Viszont a parkapcsolatban egyaltalan nincsenek sikereim es szeretnem,h ez valtozzon.Van aki tetszik,de o semmi jelet nem tanusitja afele,hogy legyen koztunk barmi is.


Meg regen facen tetszett meg,aztan jeloltem sokat gondoltam ra egyszer ram is irt beszelgettunk,de semmi nem lett koztunk meg baratsag sem.Aztan a sors erdekes alakulasakent egyszer lattam eloben is,de o nem vett eszre.


Hogyan erhetnem el megis,hogy akarjon valamit?En igyekeznek neki megadni mindazt amire szuksege van.Ha viszont nagyon nem megy a dolog nem eroltetem,csak kene gy kis siker elmeny.


Koszonom.:)



2014. jún. 29. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna odamenned, amikor a sors összehozott vele. De ne a múltba nézz, hanem a jövőbe! :) (tudom milyen ez) Írj rá facebookon, beszélgessetek kötetlenül. Ha vevő a beszélgetésre, akkor vesd fel neki, hogy találkozzatok, és menjetek sétálni, mászkálni, amihez Neked, is és Neki is van kedve! :) Viszont ha valahol megreked a dolog - nem érdeklődik irántad, nem akar beszélgetni, közös programon részt venni, akkor hagyd. Biztos meg fogod találni azt a lányt, vagy férfit, aki érdeklődik irántad, és időt szán rád. Ha férfi vagy, kezdeményezz, lépd meg az első lépést, viszont a nőnek - ha tetszel neki - ki kell alakítania azt a helyzetet, hogy tudj kezdeményzeni. Ha lány vagy, akkor is írhatsz neki, viszont ahogy az előbb leírtam, meg kell teremtened azt a szituációt, helyzetet, hogy ő kezdeményezni tudjon. Sok sikert! 23/F
2014. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jó fényképed! Írj helyesen! Tudj beszélgetni. Úgy látom ez megy. A helyesírásra általában mindenki allergiás, én is.
2014. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!