Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben mit tennetek?

Figyelt kérdés

Tavaly oktober 10.-en osszejottuni baratnommel. elso honap utan szakitottunk..mivel baja volt h sokat veszekedtem...de emberek ti mit tennetek hogyha a baratnotok facebookon egy haverotokkal arrol beszelne h latta a peniszet kepet..de ez kb 2oran keresztul tema volt. aztan ra ket hetre..egy masik haverommal beszelt.. es mar elsire olyanokat irt neki h joejt puszi stb...mikozben nekem nem irt annyitse h dogolj neg alvas kozbe vagy valami..jolvan eztan szakitottunk..vagyis o mert h veszekszem.. ra ket hetre szakitas utan visszasirta magat..visszafogadtam... es ket hetig jo minden.. aztan egyik osztalytarsaval (fiu) megint a szexrol beszelt..utana parnapra ra osztalytarsam elkezdi nekunk viccbol h probaljatok ki a 69et...erre baratnom elkezdi na gyere akkor te..ezt persze elottem mondta.. aztan hazafele en hamarabb szaltam le a buszrol es utana h en leszalltam ok ketten szepen elbeszelgettek egymassal kitudja mirol..meg nit csinaltak...meg allandoan a fiukat bamulja...

Na szoval..ti mit tennetek a helyemben??

az esetleges helyesirasi hibakert elnezest..csak mobilrol vagyok.



2014. jún. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobnám a fenébe.
2014. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, éretlen egy kapcsolatra.
2014. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki ! 26/f
2014. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hagynám a csajt, nem tudom hányévedek vavytok, de eléggé ninfomániásnak néz ki a leírásod alapján
2014. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Ásd el!!! De most tényleg...
2014. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!R*bi!
2014. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézus Isten!


Ilyen nő nincs a földön...

Dobd ki a francba, ez egy hülye odvas k....va

2014. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Carlo do Renny válasza:
Ha úgy látod dobd ha meg nagyon szereted beszélj vele!
2014. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ha azt akarja, hogy én maradjak a barátja, akkor foglalkozzon az én fütyimmel többet, mint a haverjáéval, és adjon több jóéjtpuszit nekem, mint az összes fiúnak együttvéve!
2014. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat.
2014. jún. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!