Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 6 hónapja,hogy szakítottunk..8 hónapot eggyütt voltunk..abból a 8 hónapból 2 hónap volt maga a menyország..De sajnos tettem egy rossz lépést és a kapcsolatunk megromlott..A lépésem ellenére is nagyon szerettem..És ő is engem..Csak már nem úgy..Igaz hogy nem jót cselekedtem de már vissza kaptam azt a "pofont" amit meg is érdemeltem..Eggyütt voltunk..Utánna romlottak a dolgok..Amikor pár hónap múlva szakított velem lelkileg tönkretett a szakítás..Egy roncs voltam..Kis idő múlva kiderült,hogy a barátom miközben velem járt,járt egy másik lánnyal is..Kikészültem..Szóval..6 hónapja hogy szakítottunk..Ő még mindig eggyütt van azzal a lánnyal de még néha beszélünk..És én őt szeretem még mindig..Segítsetek kérlek..Mit tegyek?Ti mit tennétek a helyemben?Elmondanátok neki hogy mit éreztek?
2014. jún. 29. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mondanam el, hanem tovabblepnek. 8 honap az semmi, ettol nem normalis, hogy kivagy, plane ha fel eve tortent a szakitas.
2014. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ mit tettél, mit értesz az alatt hogy rossz lépést tettél? megcsaltad? Mert akkor szerintem felesleges.
2014. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
keress mast ami lekot. pl tanulj meg lovagolni :D az lofog kozni egy idore
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet h hibaztal de neki volt a kapcsolatotok alatt egy maskk baratnoje. Bocsika, nem arrol van szo, hogy egyszer ketszer megcsalt. En biztos hogy nem is beszelnek vele, nehogy mar egy ilyen ember utan epekedjek. Ideje elfelejtened, megis mit szeretsz benne, hogy hogy atb.aszott?
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én beletörődnék. Amiket leírtál, minden az ellen szól, hogy érdemes várnod a folytatást.
2014. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi volt az a rossz lépés? Mert ha súlyos, akkor megmérgezte az egészet, semmi értelme, főleg hogy csak 8 hónapos a dolog.

Amúgy, te nagyon szeretetkiéhezett vagy, ha 8 hónap ennyire megtör... inkább csak te szeretnéd jobban ezt az egészet, a másik nem; ennek bizonyítéka: másik lánnyal volt párhuzamosan, akivel még most is van.


Használd az eszed, állj talpra, és keress jobbat, mert mindig van jobb.

2014. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne a szép dolgokra gondolj!Biztos eléggé meg tudod gyűlölni ha belegondolsz,hogy ő csak talonban tartott!!!Mással is együtt volt,ettől nem fordul fel a gyomrod?Egy piszok alak,nem érdemli meg hogy szenvedj miatta!Változtass a mindennapjaidon,törődj magaddal,és ne a jo oldalára gondolj a csávónak mert az csak álca,hazugság volt!Gyerünk szedd össze magad!
2014. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:

Először is az együtt-et így írnám le... Egy g-s gy-vel...


Aztán ilyen velem nem fordult volna elő: Még aznap ittam volna annyi pálinkát, mint egy kozák lovas ezred lovakkal, és három napig második VH.-s dokumentumfilmeket néztem volna, amíg kúrálom a másnaposságomat...


A következő hétvégén meg becsajoztam volna...

2014. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt ott néha felhív..Amikor szakítottunk kértem tőle egy butaságot..Hogy legyünk barátok..Csak azért kértem mert nem bírtam volna hogy eggyeltalán nem beszélünk..Most pedig belátom hogy hülyeség volt ezt kérni mert megint csak én szenvedek..Szakítsam meg vele a kapcsolatot? .. De hogyan? .. Semmiből semmi ha hív vagy ír akkor figyelembe se vegyem? .. Ahogy ismerem ha meglátna akkor megkérdezné hogy miért haragszok ..Es ezt a beszélgetést szeretném elkerülni..
2014. jún. 29. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs akaraterőd vagy mi van?

Nem beszélsz vele és kész, mit bonyolítod.

"Szia, látom van valami, mi bajod?" (- próbálja ápolni a kapcsolatot, szeretné ha talonban maradnál neki)

"Szia, semmi, sietek, bocs"

2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!