Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm legjobb barát nője letámadot?

Figyelt kérdés
Az úgy volt hogy a baránő feljőt hozám, elkeztünk beszélgetni majd irtunk majd az ágyban ébretünk! És ha ez nem lenne elég a barátnőm pont azt az időt választotta ara hogy meglepjen, és ami még enél is rosszab volt az a fájdalom és könyek a szemében amikor kiszalat az ajtón. Nem veszi fel a telefont nem reagál semmire a bárátnőjével sem beszél. Annyira hiányzik és annyira szeretem! Mit tegyek hogy vissza fogagyon?
2014. jún. 29. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon egyszerű: tanulj meg helyesen írni :)
2014. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egy helyesírási szótár megoldja a gondjaidat.
2014. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kényszerített a baratnője hogy megdugd?

Na.

2014. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Letamadott, te pedig hagytad magad.
2014. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Annyira hiányzik és annyira szereted? ......a helyesírásod mellett ez a következő siralmas dolog ebben a kérdésben.....
2014. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hejesírás pls
2014. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akinek nincs normális ötlete az mia lófa. szért ír
2014. jún. 29. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Az az írtunk az ittunk akarna lenni?

Hát ha kisebb dolog lett volna talán tehetnél valamit,de így ha lehet is nagyon nehéz.Főleg ha ittál azt sem tudod hogy lefeküdtéle vele,még te sem tudod mi volt,ha igen akkor sem lenne könnyű vele beszélned.Egyáltalán mi a fa..-nak ment fel hozzád a barátnője?

2014. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A barátnőd ezt ha meg is bocsátja akkor nagyon nehezen fogja sok idő kell ameddig visszahódítod viszont küzdj érte beszéld meg vele hogy igazából mi történt és ha szereted ne add fel.
2014. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A barátom szakított vele de nem mondta el neki hogy miért és arra gondolt hogy én esetleg tudom
2014. jún. 29. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!