Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha veletek szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha veletek szakított a párotok, akkor mennyi idő után tudtatok továbblépni? Mennyi a "gyász" ideje általában?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Hát, szerintem olyan 4-5 hónap legalább,ha szeretted nagyon és csalódás a szakítás, akkor még több is lehet.
2014. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire voltam benne még a kapcsolatban, mennyire voltam szerelmes. Amikor már én is éreztem a végét, akkor 3 hét - 2 hónap körül volt a "gyász", amikor fülig szerelmes voltam és váratlanul ért, akkor volt másfél év is.
2014. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagoyn szerelmes voltam az exembe, aki nagyon csúnyán vetett véget a dolognak és nagyon durván zaklatott még utána. Utoljára januárban érintkeztünk, én még az éjjelente bőgicsélős szakaszban vagyok.:) Pedig ez ugye már fél év.


Szóval ezt nem lehet meghatározni, én arra gondoltam, hogy ha még szeptemberben is ilyen szinten ki leszek borulva, elmegyek pszichiáterhez.


27N

2014. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szerelmes voltam, de tenyleg fulig az voltam, 4 evig tartott, majd hirtelen pufff, mint derult egbol a villamcsapas, szakitott velem. 4-5 honap kellett, de igazabol meg most is majdnem egy evvel kesobb, ha ragondolok meg mindig nagyon sok emlek jut eszembe, es elszomorodok hogy mar nem vagyunk egyutt, nehez a tovabb lepes.
2014. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez valtozo. mindig...voltak nagyon eros kapcsolataim,tobb is,de mindig mas volt eddig.. attol fugg ugye,mennyire vagy-e ra,mennyire van szukseged valakire,esetleg belezugsz valakibe..persze ezek csak akkot ha mar eltudtad felejteni a multat.
2014. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!