Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hinnétek és bíznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek és bíznátok a barátnőtökben?

Figyelt kérdés
Ha a jelenlegi barátnőtök értetek feladná, eldobná egy jól működő 8 éves kapcsolatát, csak azért, hogy veletek lehessen. Ti tudnátok bízni benne? Nem félnétek, hogy veletek is ugyanezt csinálja majd? És azt mondta, hogy ha nem ismert volna meg engem akkor az exével maradt volna. Nagyon szép is csinos lány, sokan meg akarnák du*ni. Ő azt állitja, hogy soha nem csalta meg az exét.

2014. jún. 29. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát amíg jól működik a dolog addig szerintem bíznék. Ha tiszta volt a partnercsere akkor rendben lehet. Pl tényeg nem dugott félre veled. Neked kell érezni, hogy korrekt volt-e az exével is. Ha nem akkor azért lenne egy tüske bennem is
2014. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha egyszer megcsinálta akkor mi garantálja azt hogy még egyszer nem csinálja meg? Én a te helyedben nem bíznék meg benne, de ugyebár a bizalom egy kapcsolat alapja.
2014. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az.. megismert és 5 hónapig titokban találkoztunk és szeretkeztünk stb.. barátja külföldön volt és azt mondta, hogy telefonon keresztül nem szeretne szakítani vele mert megérdemel annyit, hogy megtudja az igazságot! hazajött és tényleg szakított, lezárta a kapcsolatát.
2014. jún. 29. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdésed, jó, hogy ebből a szemszögből is nézed. Szerintem akkor fogod csak megtudni erre a választ amikor már jobban kiismerted.
2014. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én így nem... mindig kételkednék, megfordulna a fejemben az, hogy vajon velem is ezt csinálná? Soha nem tudnék olyan emberben bízni, aki megcsalta a volt párját... de ez én vagyok.
2014. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma 21:21.. sajnos én is ilyen vagyok. De elmondása ő tényleg mindent megtett és megtesz értem, hogy bízzak benne és elhidjem, hogy nem adta volna fel a kapcsolatát. De én kellek neki! Tőlem akar gyereket
2014. jún. 29. 21:23
 7/7 anonim válasza:
De mégis feladta.Talán ha nem veled találkozik hanem valaki mással akkor érte adja fel a kapcsolatát.
2014. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!