Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha lefeküdnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha lefeküdnék a legjobb haverommal?

Figyelt kérdés

Mindent megosztunk egymással,de be is jövünk egymásnak,és amikor együtt vagyunk,mindig többet akarunk egymástól mint kéne.

Nekem ő lenne az első,neki pedig csak egy kalandja volt eddig.

Tönkremenne a barátságunk ha lefeküdnénk?

Mennyi az esélye,hogy kapcsolat lesz a "csak szex+barátság"-ból?


2014. jún. 29. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy lényegtelen kérdés: különböző neműek vagytok?
2014. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Én is ezen gondolkozom.
2014. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Én 17L ő 19F..
2014. jún. 29. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha én lennék az a fiú akiről írsz, teljesen olyan érzésem lett. Nálam a lány vetette fel ezt az ötletet és egy 10 éves barátság ment tőle teljesen tönkre. De szerencsére nem feküdtem le vele.

17/f

2014. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos ha én vagyok az a haverod ideje lenne már. :D Nos, nagyon nagyon nagyon ritka, hogy minden ugyanúgy marad szex után is. Mi lenne ha járnátok inkább? Ha már szex is felmerül köztetek, meg ennyire jóban vagytok.
2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Ha mindketten bejöttök egymásnak, és közös az igény a továbblépésre, akkor miért nem vagytok egy pár? Mit akarsz, azt kellene tudnod, meg hogy ő mit akar. Összejönni a sráccal, együtt lenni vele, vagy megmaradni barátnak, közben meg néha dugni egyet? Mindkettőnek van előnye, hátránya is.

Ha valóban mindent megbeszéltek, akkor ezt is simán lehet tisztázni. Az a rossz egy ilyen eltérő neműek közti barátságban, ha az egyik fél többet akar, az teljesen tönkre tudja vágni, sajnos.

2014. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés mért nem jövünk össze. Én össze akarok. Ő meg azt mondta,hogy nem bírnánk egymással úgysem,ennek ellenére mégis úgy kezel mintha a csaja lennék.
2014. jún. 30. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben. Egy pasi meg egy nő között az első találkozások alkalmával eldől, hogy kapcsolat lesz-e belőle vagy barátság. A tiétek már eldőlt. Tartsátok meg ezt így, mert jó kapcsolat úgyse lenne belőletek, és elvesztenétek egymást. Tapasztalat.
2014. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!