Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fer bele a kan es csaj bulikba, ha egy par mar tobb eve egyutt van?

Figyelt kérdés

Mi lassan 4eve leszunk egyutt, es nagyon kivancsi vagyok, hogy mi az ami belefer, mert nem szeretnek hisztizni dolgokert, tenyleg csak ha muszaj. Parommal mostanaban nagyon jol megvagyunk, csak en ezt a pasis bulikat sosem szerettem. Tenyleg benne lennek, hogy erezze jol magat, hat nem tilthatom meg, csak a haverjainak rolam soha nem mesel, ugy erzem nem buszke elottuk arra hogy a baratnoje vagyok. De ez mellekes. Elment bulizni es elmondta hogy tancolt par lannyal. Oke, de masnap megtudtam hogy abban a buliban bikinis lanyok is votak(nem veluk tancolt). Ezt kifelejtette, hogy szinte pucer szepsegverseny is volt. Õ a lanyokrol ugy beszel a haverjaival, hogy: kar hogy nem voltak jobb csajok, a tobbi buliban jobbak voltak...stb.

Minden fiunak a "jo csajok" a lenyeg a bulikban ha tobb eves kapcsolata van? Vagy hogy reagaljak? (telorol irtam, bocsi az ekezetekert)


2014. jún. 30. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged miért nem vitt el magával? Na ez a nem normális.
2014. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hivott, de latszott hogy egyertelmuen zavartam volna.
2014. jún. 30. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Az fér bele amibe kölcsönösen megegyeztek. Az elsőnek meg: nem viheted mindenhova mindig magaddal a másikat.
2014. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért egy házi- vagy egyéb buliba nem megyünk el a párunk nélkül, ha nem muszáj.
2014. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert? Ha annyi bizalom nincs, hogy elengedd egyedül is szórakozni akkor ott az egész kapcsolat felesleges. Az más ha nem akar menni (de akkor sem árt egy kis különlét néha, hogy ne legyetek folyton összezárva).
2014. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezeket a bulikat,de néha kell! Ha évek óta együtt vagytok,kialakult köztetek egy alap bizalom gondolom. Ha elmegy a fiúkkal, menj el Te meg a csajokkal és kívánj neki jó bulit,semmiképp se hisztizz,azt nem szeretik a fiúk. Viszont néha együtt is kell bulizni,sőt én úgy vagyok vele,inkább többet bulizzunk együtt,mint külön. Nálam már nem fér bele a más csajjal tánc!!! Ezt nem árt megbeszélni,nehogy meglepetés érjen! Szerintem ha egy fiúnak van egy fix,komoly kapcsolata,édes mindegy neki,milyen csajok voltak a buliban,hiszen ő nem csajozik... Elég fura,hogy ilyet mond a barátod..
2014. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!