Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőm húgával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm húgával. Előfordult már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliban kicsit sokat ittunk, a barátnőm kiütötte magát elég hamar, lefeküdt aludni (házibuli volt), én meg a vendégszobában összejöttem a húgával. Azóta nem voltam náluk, kicsit kényelmetlenül érezném magam náluk. Hogyan felejtsem el? (barátnőmmel természetesen még együtt vagyunk és nem akarom otthagyni)
2010. jan. 5. 18:17
1 2 3
 11/30 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Jól nyomod öreg, ápold a család nőtagjait, már csak anyuci hiányzik a repertoárból!:)
2010. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Majd az lesz az izgi, ha a hugica keffenteni akar Veled többször... És zsarolni fog, hogy ha nem, akkor nővére megtudja, hogy Te szinte megerőszakoltad. És nem tudott ellened mit tenni. Na majd az lesz a hárdkór, haver.
2010. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%

nemierőszak? :D no persze... azt meg tudnia kéne bizonyítania (orvosi lelet stb.)

amúgy jó csaj, de kizárt, hogy még egyszer megcsinálom. ugyanis nagyon szeretem a barátnőmet!

2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mond el a csajnak, egy idő után úgy is szakítás lenne belőle, mert nem hisze m, hogy sokáig engedné a lelkiismereted, hogy úgy találkozz vele, hogy közbe a háta mögött felcsináltad a hugicáját. Büszke lehetsz magadra.
2010. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha hallgatsz, az bukó lesz garantáltan....csak idő kérdése, és minnél tovább húzod, annál rosszabb lesz mindenkinek. Nem tudom, a huga milyen típus, de ez nem szép dolog (ahogy tőled se, ez alaptabu), és azzal nyugodtan számolj, hogy ha valamelyikőtökkel ki akar szúrni, nem fogja átallani bevetni ezt az egészet....
2010. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
kényelmetlenül éreznéd magad?:DDD szegény.. elsüllyedek helyetted is
2010. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Hm, nem egyszerű helyzet. Szerintem abban igazuk van a többieknek, hogy egy utolsó szemét vagy. Viszont én a helyedben nem mondanám el.

Egy sima megcsalásnál jobb az őszinteség, de ebben a helyzetben ezzel egy családi kapcsolatot tennél tönkre. Az egyetlen amit tehetsz az, hogy szakítasz a barátnőddel, és eltűnsz az életükből, ugyanis ha maradsz, akkor előbb-utóbb kibukik a dolog.

2010. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kapd el az anyját is és nem lesz vita.


Amúgy csoda,hogy még van bőr a képeden.

2010. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Látom vannak itt páran, akik a letagadást istenitik...

Nektek hogy esne, ha ti kerülnétek olyan helyzetbe, mint ez a faszi?

Rögtön felmenne bennetek a pumpa ha megtudnátok, hogy az ártatlan pasitok nem csak a ti puncitokban kotorászott...


a 68%-os 18:21-es...

2010. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 kolosszus22 ***** válasza:

Hallgass róla mélyen, amikor pedig teheted dugd a hugit, így mindenkinek jó lesz!

23/F

2010. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!