Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem szerintetek? L20

Figyelt kérdés
Sokan megadnának sokmindent,hogy akár komolyabb kapcsolatba legyenek velem,de ők nem kellenek,nekem az kell,akit sosem kaphatok meg igazán..Ez miért van szerintetek?
2014. jún. 30. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy.
2014. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy.
2014. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, talán nem érdemled meg, hogy mindent megadjon valaki...

De mondjuk te is tehetnél azért, akit elvileg nem kaphatsz meg, vagy mondj le róla.

2014. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben..a pszichológiájára lennék kiváncsi..
2014. jún. 30. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy
2014. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nő/lány nőnemű vagy ennyi.
2014. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 -Apuci- válasza:

Nem vagy válogatós, sem hülye.

Az ember fiatalkorában ilyen.

Nem lehet mindent pénzért megvenni.

Te szerelmes vagy valószínűleg, többnyire az elérhetetlen hajt.

Ez a kémia, ami vélhetően nem működik nálatok visszafelé.

Ne aggódj, az életben később sem.

Csak már rájössz dolgokra, érettebb leszel, és rájössz hogy ki fogsz használni minden alkalmat.

A szerelem idővel elmúlik, és rájössz vagyis-hát nem jössz rá mi is érdekelt abban az emberben.

Mert jól csak tiszta fejjel látsz, és érettebb korodban előtérbe helyezed majd az általad választott partner belső tulajdonságait, mint a külsőket.

Ez korral jár, éld az életed ahogy az alakul.

A negatív élmények erősítenek, és irányítanak az egész életedben a helyes úton.

Jó egészséget, és sok boldogságot a jövőben!

2014. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 18:52

Nagyon okosakat irsz! Köszönöm!

2014. jún. 30. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, férfiban! aki nem kelti fel az érdeklődésem az hiába próbálkozik, nem tudom értékelni. csak és kizárólag olyan nővel tudom jól érezni magam aki az általam elvárt paramétereknek megfelel. próbáltam már lejjebb adni, hogy könnyebben találjak barátnőt, de az nem működött. szóval nem vagy egyedül!
2014. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert aki mindent megadna érted az általában azt érzi hogy nem elég jó neked(ezért tesz/tenne meg minden tőle telhetőt hogy összejöjjetek/együtt maradjatok). Szerintem éld meg az életed úgy ahogy meg kell.
2014. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!