Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőmmel már rég együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmmel már rég együtt vagyunk, de nagyon gátlásos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom rávenni h hagyja el a gátlásait,amikor szexelünk akkor is csak egy hangyányi fény lehet, amikor mondom neki akkor meg még neki áll feljebb, h telhetetlen vagyon 3 év után..mivel tudnám rávenni h ezen a téren változzon?
2011. nov. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondod neki, hogy dögös? Hogy iszonyú szexinek és vonzónak találod mindig és mindenkor?

Én azóta lettem abszolút felszabadult, mikor egy srác azt mondta, hogy olyan "kva dögös vagy, hogy menten eldurran a farkam". Lehet, hogy alpári meg minden, de ilyet sose mondott nekem senki, és nem is tartottam magam vonzónak. :D

Mindig érezted a barátnőddel, hogy ő neked mindenhogy gyönyörű, vonzó, dögös, szexistennő - akkor is ha nem - sose kritizáld, akkor előbb-utóbb hátha nem fél majd előtted, mert tudja, hogy neked mindenhogy jó. És pont ezért lesz vki tényleg szexi. :)

20L

2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 év után ha ilyet mond, az betegség.

Vagy belenyugszol - vagy ráveszed, hogy menjetek el pszichológushoz.

2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen mindig mondom neki először még csak finoman,de az utóbbi 1 évben már ilyen módom mondtam neki ahogy Te is "alpári" de semmi..egyébként phihiáternek készül...
2011. nov. 2. 12:52
 4/4 A kérdező kommentje:
pszihiáternek,bocs
2011. nov. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!