Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az túl nagy elvárás lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az túl nagy elvárás lenne a részemről, hogy a fiú, akivel járok, legalább másfél fejjel legyen magasabb mint én?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok kb. és szeretem a magassarkúkat... Általában nem találok elég magas fiút magamhoz, pedig én igyekszem. Komolyan, most miért ilyen alacsony miinden 17 év körüli srác?

Köszi a válaszokat.

16/l



2014. jún. 30. 23:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Túl nagy, és még ostoba is vagy. (Kb. 190 centi vagyok egyébként, ilyen téren nem lehet panaszom.)
2014. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Oooo mááj gát... bėni leki vleki váááuu szovo guc cáááj!
2014. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szívesen első!

Nekem semmi bajom nincs azzal, aki alacsony, csak nagyon bánt, hogy nem érzem magam mellettük ténylegesen lánynak, és félek, hogy zavarja őket, ha én magasabb vagyok. Engem nem hagy nyugodni a dolog...

Azért vagyok ilyen "magas"(ezt én nem nevezném magasságnak...), mert nem vagyok magyar!! Ez van, és nem, nem vágom le a lábaim, mert kell az úszáshoz, karatéhoz, futáshoz... Ja, hogy én is edzek? És én is jól nézek ki? Nem mondod?! És nem is tudom, szerintem ez csak egy kérdés, de nektek meg biztos van valami más külső tulajdonság, ami fontos a lányokon. Hát, nekem ez fontos külsőre. Ez van. Csak kíváncsi voltam, hogy túl nagy elvárás-e. (így végiggondolva az olvasottakat, valószínűleg igen... köszönjük Emese...khm első)

2014. júl. 1. 00:01
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezzel foglalkozz. Én is 170 cm magas vagyok a barátom csak 167 cm magas ami látszik is hogy alacsonyabb és én is imádok magassarkút venni akkor olyan 176 cm magas vagyok kb jóval magasabb a páromnál és mi mégis jól kijövünk, szeretjük egymást és ez a fontos! Sőt hogy még jobb legyen még idősebb is vagyok nála 3 évvel. Nincs eben semmi.
2014. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
nem, de 2 méter környékén és felett már kevesen vannak... persze ettől még simán találhatsz hozzád illőt! :)
2014. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

jhaj hogy oda ne rohanjak pici szivem nem tud magassarkút venni, mert akkor magasabb a pasijánál... remélem nősz még vagy 5 centit, és akkor a legkisebb bajod a magassarkú vs pasi lesz...


egy 178cm-es lány... (és ismerek olyan nőt aki 185 cm és köszöni jól vannak a férjével)

2014. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Most komolyan nem értem mi baja van mindenkinek... Én mindenkit felpontoztam, mert a véleményetek érdekelt, ami, hát hogy is mondjam? "tükrözi a szellemi korotokat"... Én igent vagy nemet akartam látni, de azért köszi. Utols ne rohanj, megvárlak. És igen, remélem növök még vagy öt centit! :) Egyébként meg nagyon szeretek valakit, aki kábé 3 cm-el magasabb max, mint én, csak én úgy érzem, hogy ő rosszul érzi magát miattam. Ez a lényeg, nem más.
2014. júl. 1. 00:10
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret, nem fogja ez zavarni...
2014. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
182 cm magas vagyok, neten megismerkedtem egy lánnyal, aki szereti a magas férfiakat. Ő 172 cm magas. Amikor megírtam neki, hogy "csak" 182 vagyok, felszívódott! Sehol sem találom. Pedig felnőtt, meglett, 24 éves nő.
2014. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "túl nagy" elvárás? Ha találsz neked megfelelő magas fiút, akkor nem túl nagy; ha nem találsz, akkor viszont lehet, hogy túl nagy, bár nyilván ezer más oka is lehet. A lényeg, hogy szerintem nem ésszerű az itteni felhasználók véleménye alapján dönteni, hogy milyen emberekkel ismerkedsz.

Próbálkozz, majd az idő választ ad a kérdésedre.


A második kérdésedre ("[k]omolyan, most miért ilyen alacsony miinden 17 év körüli srác?") nem reagálnék, mivel egy alapvetően hamis állítást tartalmaz.

2014. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!