Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az túl nagy elvárás lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az túl nagy elvárás lenne a részemről, hogy a fiú, akivel járok, legalább másfél fejjel legyen magasabb mint én?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok kb. és szeretem a magassarkúkat... Általában nem találok elég magas fiút magamhoz, pedig én igyekszem. Komolyan, most miért ilyen alacsony miinden 17 év körüli srác?

Köszi a válaszokat.

16/l



2014. jún. 30. 23:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi a választ, átgondolom :). A második kérdésem egy általánosítás volt.
2014. júl. 1. 00:21
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te dolgod, elvárni viszont elég diszkriminatív. Keress magas fiút, hol itt a gond, de nehogy már neked álljon feljebb, hogy miért nem olyan magasak a srácok mint ami általad elvárt.

Ha ennyire sok bajod van pereld be Istent.

2014. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hmm, lehet panaszkodom majd neki egy sort, mikor legközelebb összefutunk, bár nekem tényleg csak ez az egy problémám van :)
2014. júl. 1. 01:11
 24/29 anonim válasza:
"Azért vagyok ilyen "magas", mert nem vagyok magyar!" És ebben mi az összefüggés? Szerintem nem ettől függ, hogy ki mekkora...
2014. júl. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
192 vagyok de nem kellenél
2014. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én sem nőttem magasra, csak 190 vagyok. Akkor én most versenyben vagyok? :D
2014. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
182 centi magas vagyok, na nekem aztán nehéz volt "magas" fiút találnom, mert 190 körül a fiúk inkább az "alacsony és aranyos" barátnőket keresik. Viszont találtam egyet mégis, 191 centi. Olyan fél-háromnegyed fejjel magasabb tőlem, így simán felvehetek mellé magassarkút ha úgy tartja kedvem és még úgyse vagyok magasabb nála (max 7 centin tudok és akarok tipegni). De volt még kamaszkoromban egy srác aki több, mint egy fejjel volt magasabb. Nagyon jó volt mellette sétálni viszont csókolózni iszonyú. Neki is meg nekem is rendszeresen kitört a nyakunk ha egy puszinál tovább tartott volna. Nem volt kellemes. A max 10 centi különbség viszont teljesen jó. Szóval a látványon kívül minek olyan magas srác?
2014. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
"Magyarországon az átlagos magasság 176 cm. Mégis mit vársz?" Na ezért írtam le, hogy én nem vagyok magyar. Egyébként meg nehogy már csak másoknak lehessenek elvárásai!(Ez nem az utolsónak szól.) Azért szeretném, ha magas lenne, mert én nem érzem magam lánynak egy alacsony fiú mellett. Olyan érzés, mintha a testvérem lenne, az öcsém, de semmi képpen sem a barátom. A kérdésre mellesleg elég lett volna egy igen, vagy nem is, de azt semmi képpen sem gondoltam volna, hogy diszkriminatívnak bélyegzitek a gondolkodásomat, és olyanokat írtok, hogy "192 vagyok, de nekem akkor sem kellenél", hát képzeljétek, nekem meg ti nem!, most csak föltettem egy kérdést, a magasságról, de ez nem azt jelenti, hogy az, aki elég magas, az életem szerelme lesz... Szerintem itt nem én vagyok "emese" és nem én vagyok "túl nagy és buta", ez csak titeket minősít(tisztelet a néhány kivételnek).
2014. júl. 1. 22:18
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi biztos, hogy még úgy gondolkodsz mint egy gyerek. :)
2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!