Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy elvárás, hogy 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás, hogy 4-5 gyereket szeretnék? Vagy erre majd út közben kell rávenni őket, később?

Figyelt kérdés

Mindig sok gyereket szerettem volna, mert nekem is jó néhány testvérem van. Most már meg fogok állapodni (33 éves férfi vagyok). A csajozással nincsen gond, meg a nőkkel való kapcsolatteremtéssel, de már háromszor is előfordult hogy egy lánynak néhány hónap kapcsolat után felhoztam, hogy jó lenne 4-5 közös gyerek, de erre erőteljesen visszakoztak.

Az anyagiakkal nincs gond, a fizumból, megtakarításomból ennél több gyereket is el tudnék tartani.


Maximum 25-28 éves lányok érdekelnek és csak náluk próbálkozom, mert egyrészt nekem ez a korosztály (18-28) a legvonzóbb, másrészt azért például ennyi gyerek összehozásához idő is kell.


Egy 36 éves barátomnak most születik a 3. gyereke a 27 éves feleségétől, szóval szerintem nem olyan nagyon lehetetlen dolog az, amit akarok. Mit tanácsoltok?


2014. jún. 22. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl korán hozakodsz ezzel elő. Bár, jobb ha időben tudják. Nem tudom... De az tény, hogy ehhez mindketten az kell hogy sok gyereket akarjatok. Ha találsz olyat, aki azt mondja, hogy a 3 okés, annak bele fog férni mégegy is később ;))

22/L

2014. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint igen, nagy elvárás... több okból is.


1. Amíg nem te hordod ki, és szülöd meg mind az 5 gyereket, addig csak ne várj el mástól ilyesmit.


2. Mi a fenének ennyi gyerek? Lehet hogy most jól élsz, de bármikor bármi történhet...gondolj bele, mi lesz ha elveszted a munkádat és ott van az a rengeteg gyerek...mit csinálsz akkor?


3. Lehet hogy neked van pénzed eltartani ennyi gyereket, de az is lehet hogy a leendő feleségednek nincs olyan hú de jól fizető állása, és egyáltalán örül hogy van neki...., nem hogy még több fizetésért mást keressen. Plusz, ha szétmentek, mégis hogy fogja eltartani egyedül azt a sok gyereket, mikor te mondjuk otthagyod egy fiatalabb pipiért...? Mert ilyenkor a pasiknak általában elmegy az eszük az új p...nci miatt, és elfelejtik hogy gyerekeik vannak, és az lesz a legnagyobb problémájuk hogy miért követel az asszony gyerektartást, és hogy lehetne megúszni, kikerülni...


Egyébként ezt erőltetni nem lehet, és szerintem elég kevés nő van aki ennyi gyereket vállalna... 3 gyerek is sok, nemhogy 4-5...

2014. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, csak egy megjegyzés... A 25-28 éves nők nagyobb része, inkább velük egykorú, vagy fiatalabb férfival kezd komolyabb kapcsolatot, és nem öregebbel. A saját korosztályodban talán több esélyed lenne...főleg azok körében akik még mindig szinglik 30 felett... A fiatalabbak nem véletlenül dobnak egy hátast 4-5 gyerek hallatán....
2014. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A válaszokból is látszik, hogy nem véletlen fogy a magyar. Ilyen hülye hozzáállást, hogy mi a fenének ennyi gyerek? -.- Ember gondolkozz már, így is fogy a magyar, ráadásul, a gazdaságnak is csak jót tenne a sok gyerek, mert a kevés gyerek csak árt az országunknak is. Sok szép fehér gyerek kell ebbe az országba és akkor minden frankóbb lenne pár évtizeden belül.
2014. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A legsegítőbb válasz a kérdésemre az 1. volt, azzal, hogy valószínűleg aki például azt mondja hogy csak 3-at akar, azt később rá lehet venni többre is.


"1. Amíg nem te hordod ki, és szülöd meg mind az 5 gyereket, addig csak ne várj el mástól ilyesmit. "

Ez mekkora orbitális marhaság. A biológia ellen senki nem tud mit tenni. Mivel a nők szülhetnek, a férfiak meg nem. Arról nem is beszélve, hogy nem kényszeríteni akarok rá senkit, hanem olyat találni, aki szintén ennyit szeretne. Nők, ne várjátok el a férfiaktól sperma ejakulálását, amíg ti nem csináljátok meg - Ez kb. ilyen szintű "érv" volt.


"2. Mi a fenének ennyi gyerek? Lehet hogy most jól élsz, de bármikor bármi történhet...gondolj bele, mi lesz ha elveszted a munkádat és ott van az a rengeteg gyerek...mit csinálsz akkor? "

Nem egyik napról (hónapról) a másikra élek, mint a lakosság jelentős része. Nem csak jó fizetésem van, hanem relatíve nagy megtakarításom (=vagyonom) is, mert megtanultam spórolni. Ráadásul olyan szakmám, amivel nagyon könnyen találok jól fizető munkát (+életbiztosítás, +szülői segítség, stb.). Nem véletlenül mondtam, hogy az anyagiakkal nincs gond. Ráadásul más emberek is vállalnak négy-öt gyereket. (Nagycsaládosok) Sehol nem tartanék az életben, ha állandóan ilyenekhez hasonlókon aggodalmaskodnék az élet minden területén, mint amit te most mondtál és ez visszatartana mindenben a cselekvéstől.


"3. pont"

Jó, hogy abból indulsz ki, hogy szétmegyünk. Nem tudom hány éves vagy, vagy megéltél-e már ilyen kort, de tudod én nem tervezek szétmenni azzal, akivel gyerekem lesz. Jó emberismerő vagyok és tudom hogy milyen fajta nőt keresek: házias, kedves, gyengéd, anyai és fészakrakó ösztönökkel rendelkezőt. Nem olyat, aki a karrierjét építgeti.

Tudom, számodra csak az irodai meló létezik: De szerinted olyan nincs, hogy egy nő a szalag mellől, egy nő a bolt pénztárjától, (stb.) nem jönne el szívesen és lenne inkább főállású anya? Nem mindenki számára csak az általad megálmodott felívelő karrier létezik, többszázezres fizetésekkel. Bizonyos irodai vagy szellemi munkát végezve könnyű arról beszélni, hogy nőként "valósítsd meg" magad, de tömegek számára ez nem opció, csak a gürizés, fizikai munka egy életen keresztül. Meg egyébként is, már eddig is bőven találtam olyan lányokat, akik szívesen lettek volna főállású anyák. Nagyon sok lány van, akit ha megkérdezek és már megnyílt felém, azt mondja az egyik legfontosabb dolognak tartja az életében, hogy szeretne anya lenni.

"de az is lehet hogy a leendő feleségednek nincs olyan hú de jól fizető állása, és egyáltalán örül hogy van neki...., nem hogy még több fizetésért mást keressen"

Ezt nem is értem. Mi a tökömért kellene neki más állást keresni, ami jobban fizet? Pont hogy akár ott is hagyhatja a fa-.szba a sajátját, ha azt akarja. Ha már nekem is elég fizetésem van, hogy egy nagy család nagyon bőven megéljen belőle, akkor miért kellene neki még több pénzt kereső állást találni?

"Plusz, ha szétmentek, mégis hogy fogja eltartani egyedül azt a sok gyereket, mikor te mondjuk otthagyod egy fiatalabb pipiért...? Mert ilyenkor a pasiknak általában elmegy az eszük az új p...nci miatt, és elfelejtik hogy gyerekeik vannak, és az lesz a legnagyobb problémájuk hogy miért követel az asszony gyerektartást, és hogy lehetne megúszni, kikerülni..."

Itt meg már csak általánosítás és férfigyűlölet jön. Most én is soroljak száz sztereotíp f-.aszságot a nőkről, mint te a férfiakról? Sosem hagynám el őket, az elhagyáson kívül máshogy is ki tudja elégíteni egy ember a szexuális vágyait; ahogy jól esik. Fel sem merül benned, hogy egy férfi szeretheti a gyerekeit és a családját és sosem hagyná el őket? A válások után azért kerül 95%-ban az anyához a gyerek, mert a bíróságok nekik ítélik oda ilyen nagy százalékokban.


Szerintem azokból a gyerekekből lesznek mentálisan a legegészségesebb felnőttek, akik olyan családban nőnek fel, amiben egy apa és egy anya van. Plusz ez a család még lehetőleg egy szerető család is. Minden más lehetőségből egy sokkal sérültebb gyerek (és később felnőtté váló ember) kerül ki. Már csak ezért sem hagynám el őket soha.


3. válasz:

33 éves vagyok és még sosem szexeltem olyan nővel, aki idősebb lett volna 27 évesnél. Én csak a saját sikereimből tudok következtetni: A nők vonzódnak szexuálisan a náluk idősebb férfiakhoz. Biztos sok van, aki nem, de ahhoz mégis bőven van elég, aki igen, hogy mindig ki tudjam elégíteni velük a szexuális vágyaimat, vagy kapcsolati igényeimet.

Azért választom a fiatalabb nőket, mert én őket tartom jobbnak, mint a 30-asokat. Kb. mindenben ami nekem fontos; ráadásul van egy olyan vélekedés bennem, hogy egy nő 30 év felett nem véletlenül szingli még és nem kelt már el a húszas éveiben. Plusz ha 30 évesen kezdenénk bele 4-5 gyerekbe, akkor hány éves korára születne meg az utolsó kicsi? Hát, lesz-.arom magasról mások sopánkodását emiatt, mert eléggé úgy alakítom az életem ahogy én szeretném és ez például nekem nem férne bele.

A fiatal nők pedig szerintem azért is választanak engem, mert ők meg engem tartanak jobbnak a saját korosztályuknál. És most a 18-28 éves nőkről beszélek, konkrétan kb. 27-28 éves korom óta náluk húztam meg a határt. Szexeltem már 19 évessel is 30 éves korom után, meg úgy általában mindig tudok nőt szerezni ha akarok viszonylag hamar. Nem pénzzel, hanem szerencsére személyiséggel, stílussal, viselkedéssel, testbeszéddel, beszélőkével tudok bennük érdeklődést és vágyat kelteni.

Ami egyedüli gond volt, most már látom, valószínűleg az volt hogy túl korán hozakodtam elő a 4-5 gyerekes tervemmel, amire magamtól nem sikerült rájönni. Egyszerűen csak később érdemes vele majd előjönni, mert addig még változhat, alakítható a véleménye.

2014. jún. 23. 09:36
 6/16 anonim ***** válasza:

" Sosem hagynám el őket, az elhagyáson kívül máshogy is ki tudja elégíteni egy ember a szexuális vágyait; ahogy jól esik."


Úgy érted, ha már a gyerekgyártó feleséged eléri a 30-at, akkor megint a friss pipikkel elégíted ki magad?

2014. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6:

Kérlek, ne reagálj az egészre, amit írtam, csak emelj ki belőle egy mondatot és azt rágcsáld. Köszönöm!


Egyébként igen. Már 20 éves korom körül rájöttem, hogy sok férfi számára az ideális családi kapcsolat az, amikor érzelmileg és anyagilag is ellátja a családját, mentálisan is jó létben tartja őket, de emellett titokban tart például szeretőt, ha igénye van rá. Úgy, hogy a családja soha az életben ne tudjon róla.


És tudod mi a durva? Hogy ezt a gyakorlatban is látom mindenhol megvalósulni. Ha egy férfi olyan beállítottságú, hogy nagyok a szexuális igényei és ezeket nem fél meg is valósítani, akkor úgy teremtheti meg önmaga számára a legideálisabb állapotot ahogy leírtam.


A nagypapám már kiskoromban arról mesélt, hogy bár 25 évesen megházasodott (mama 5 évvel fiatalabb), hogyan dugott más nőkkel szinte egész életében, amíg kívánta a dolgot úgy, hogy mindeközben a családja semmit sem tudott a dologról és érzelmileg és anyagilag is boldogságban éltek.

Szerencsére a gimnáziumtól kezdve olyan emberek a legjobb barátaim több mint 15 éve, akik az évek során szintén hasonló elgondolásokra jutottak. Sőt, némelyikük már a gyakorlatba is átültette a dolgot, hiszen családja van és mellette nem szégyelli, nem fél más nővel is kielégíteni az egyéb szexuális vágyait mellette.

Ez számít: Hogy ő maga, az ember jól érezze magát a bőrében és hogy ellássa a családot, amit megteremtett.


Viszont a leendő jajjogáson és az elítélésen túl reagálhatnál az előző válaszomnak a maradék 95%-ára is. Köszi!

Egyébként nem, a feleségem korának semmi köze ahhoz, hogy hány éves nőkkel szexelek, vagy milyenekkel. Nem akkortól találnék szeretőt, amikortól 30 lesz, hanem amikortól jól esik. És nem friss pipit, hanem olyan nőt, akit szexuálisan kívánok. Nekem semmi bajom sem egy 15, sem egy 45 éves nővel, amíg szexuálisan kívánjuk egymást. Viszont mivel eddig is hozzáférésem volt az általam legjobbnak tartott korosztályhoz (18-28), ezért nem dugtam soha 15 vagy 45 éves nőkkel.

2014. jún. 23. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Én egy 23 éves, szép, csinos, okos nő vagyok, versenyképes diplomával, most építem a karrierem. Dugásra pont az eseted lennék, feleségnek ugyan nem lennék jó Neked, de azért akartam erre érdemben reagálni. Az utolsó kommented alapján viszont nem fogok.


Nem ítéllek el, de egyszerűen elkeserítő, hogy komolyan így gondolkodik nagyon sok ember. Hol itt a tisztelet, a bizalom, a szeretet? A hozzászólásaid alapján, Neked nem A nő kell, hanem csak egy nő, aki megfelel a Te elvárásaidnak, megfelelő korral és paraméterekkel rendelkezik a gyerekgyártáshoz, tehát számodra jó feleségalapanyag. Viszont becsülni nem fogod, mert már előre eltervezed, hogy simán félrekúrsz. Szomorú, és elkeserítő ez a hozzáállás.

Fel sem merült benned a gondolat, hogy inkább nyitott kapcsolatot keress? Hogy a nő is tudjon róla, ő is kereshessen más partnert, ha Te nem vagy már számára kielégítő? Ez sokkal korrektebb lenne, mint a háta mögött sunnyogni. Ráadásul az eszedbe sem jut, hogy a gyerekeid hogyan fognak ehhez viszonyulni, ha kiderül?

Az apám hasonló kaliberű férfi mint Te. Jó anyagi helyzet, egy nő aki potyogtatja a gyerekeit, minket imádott, de titokban ment a farka után.

Nem vagyok hülye, rájöttem egy idő után. Azóta szóba sem állok vele. Gerinctelen, jellemtelen, undorító. Se én se pedig a többi 3 testvérem sem áll már vele szóba, mert egy undorító féregnek tartjuk midannyian. Persze, sír és megtesz mindent, hogy újra a bizalmunkba férkőzzön, de én ilyen emberrel nem akarom tartani a kapcsolatot. Számomra szánalmasan gyenge az az ember, aki még a farkát sem tudja a helyén kezelni, ha már családja van. Ha édesanyám kibírta, hogy nem kefélt félre, akkor neki is illett volna.


Mindenesetre, ha tényleg csak ilyen férfiak léteznek, akkor inkább maradok egyedül, mintsem megalázzam magam, egy kirakat házasságban.

2014. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elég undorító barátaid vannak, és te magad is az vagy.... előre kitalálni hogy úgyis meg fogod csalni az asszonyt. Ez szánalmas kirakat házasság, ahogy az előző mondta, és nem boldog családi idill...


Amiatt nem kell aggódnod hogy 30 felett nem keltem el. 28 éves vagyok, 25 évesen mentem férjez és köszi ÉN boldog vagyok, mert szerelemben és monogám házasságban élünk. A férjem most lesz 25 éves egyébként.


Annyira azért még sincsenek oda érted a csajok, ha még egy sem ment hozzád...erre még nem gondoltál?


4-5 gyerek szülése nagyon megviseli egy nő testét. Ezért kérdezem én, hogy mi a francnak annyi gyerek.


Ja és csak mondom, hogy a legtöbb nő, egy szerető hűséges férfit akar, aki nem cipel haza mindenféle nemi betegségeket, illetve aki nem nézi egy gyerekcsináló gépnek...


És ha mondjuk el is veszel valakit, mert lesz akkora marha, hogy hozzád megy, és kiderül, hogy nem lehet gyereke? Gerinctelen módon elhagyod? Mert az marha nagy szerelem lenne...


Én azt látom, hogy egy érzéketlen ember vagy, akinek még felesége sincs 33 éves létére, de már megcsalná. És még hülyének is nézed a nőket, mert azt hiszed mind olyan vak, hogy nem jönne rá?????


Az ég mentse meg a világot, és a nőket az ilyen pasiktól mint te. Hányinger.

2014. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszaitokat! Érdekes hallani a másik oldalt.


"Annyira azért még sincsenek oda érted a csajok, ha még egy sem ment hozzád...erre még nem gondoltál? "

Csak kb. 1-1,5 éve döntöttem el, hogy meg akarok állapodni.


"4-5 gyerek szülése nagyon megviseli egy nő testét. Ezért kérdezem én, hogy mi a francnak annyi gyerek. "

Azért, mert szeretnék. És azért találok hozzá olyan nőt, aki szintén annyit szeretne.


"És ha mondjuk el is veszel valakit, mert lesz akkora marha, hogy hozzád megy, és kiderül, hogy nem lehet gyereke? Gerinctelen módon elhagyod?"

Csillió módszer van arra, hogy hogyan lehet egy párnak gyereke akkor is, ha alapból valakivel nem stimmel valami. A pénz nem akadály és természetesen előtte megpróbálnánk minden lehetőséget.


Tudjátok mi a durva? Az hogy csak így szidtok, hogy felfedem magam. Pont ezért nem szoktam, mivel az emberek közül nem nyerhet mindig mindenki. Eltérő igényeim vannak, mint például sok másik embernek. És én csak azért küzdök, hogy első sorban nekem legyen jó, mint ahogy minden másik ember. 9-es, te azért mentél hozzá fiatalabbhoz, mert neked úgy a jó. Én azért kerülgetem a fiatalokat, mert nekem úgy a jó, stb.


A lényeg, hogy lehet hogy már összefutottunk vagy még összefutunk az életben, de pont az a lényeg, hogy nem ismernétek fel. Szerintetek amiket itt megosztottam, azoknak a 90%-át megosztottam valaha is olyan nővel, akitől akartam valamit? Bizony nem.

2014. jún. 24. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!