Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés volt mikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt mikor az első szerelmed elhagyott pedig azt hitted ő az igazi? Hogyan felejtetted el, egyáltalán el lehet felejteni? L

Figyelt kérdés
Nekem az első szerelem később jött mint általában másnak(22 évesen) és azt hittem ha eddig várok akkor az igazi lesz. Bár megtettem érte mindent, mégis elhagyott.
2010. jan. 5. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Bár fiatalabb vagyok Nálad pár évvel, de nekem már megtörtént az első szerelem.

Én egy évig voltam együtt az első igazi szerelmemmel, akit a világon mindennél jobban szerettem és hatalmas szerelem volt. Én szakítottam vele ( és tudom hogy ezért nem kellett volna ide írnom mert az én hibám volt hogy szakítottunk, de mégis segíteni szeretnék), de nagyon megbántam. Megbeszéltük hogy jóban maradunk, bármiben számíthatunk egymásra és várni fog rám, mert mindenkinél jobban szeret. Egy ideig jó volt, mert a barátaimmal lehettem (amit egy évig nem tehettem meg!) és sokat tapasztaltam. De kezdtem egyedül érezni magamat és fél év után kegyetlenül fájt hogy ennyire barom voltam. Tavaly szeptembertől csak rá tudtam gondolni, csak ő kellett, vissza akartam szerezni, csak hogy neki lett barátnője... és nem akartam bekavarni, örültem hogy túltett rajtam és végre boldog. Elvégre akit szeretsz azzal szemben nem önző vagy és magadnak akarod, hanem örülnöd kell boldognak látod. 1 évig kínlódtam miatta hogy ő volt az igazi és úgy gondoltam hogy innentől a szerelmi életem csak lefele mehet mert nála jobb jövőt el sem tudtam volna képzelni.

Ez után jött a mostani barátom. Augusztusban jöttünk össze, hirtelen, nem is számítottam rá. Egy teljesen más világot mutatott nekem, nagyon sokat tanultam tőle.. és bár nem 1 éve vagyunk együtt, de mélyebbnek érzem ezt a kapcsolatot mint azzal a fiúval akivel 1 évig együtt voltam! Nehéz leírni hogy mennyit jelent nekem...mert nem tudom már elképzelni az életemet nélküle, nagyonnagyon szeretem! És ha visszagondolok a múltra, akkor csak mosolygok, de beláttam hogy így kellett történnie. És...vele egy még boldogabb jelent és jövőt tudok elképzelni mint anno azzal a fiúval! :)(L)(L)(L)

Van egy idézet..."az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér". Ez így van. Ha tényleg ennyire szeretted akkor örökre a szívedben lesz egy a fiú iránt szeretet, de nem szerelem. Van valami oka hogy vége lett..és ha boldog leszel megint, akkor rájössz hogy ennek így kellett lennie. Én azt hittem a szakítás után hogy összedől a világ...de még boldogabb vagyok mint akkor, és remélem Te is hamar kihevered! Nagyon sajnálom hogy így történt.

2010. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Uh bocsánat javítok... :) Tavalyelőtt szeptembertől hiányzott, és rá 11 hónapra augusztusban jöttem össze a mostani párommal :)
2010. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
17.19 es ha van kedved írj nekem privit szívesen beszélgetnék veled és hogy kíváncsi vagyok a véleményedre.
2010. jan. 6. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia!én 20 éves fiú vagyok,addig vártam és áltattam magam,míg összejöttem egy kedves lánnyal,akit azt hittem,hogy életem szerelme lesz,jól éreztük magunkat egymással,sajnos én jobban mint ő,lehet ez vezetett a végéhez meg megtettem érte mindent(mások szemében ez papucsság)és lehet,hogy a jófiús adottságaim miatt rámunhatott,mert ugye tudjuk,hogy csak menő-jenő arcok az izgalmasok,na mindegy 1hónapig tartott,én azóta érzem a lángot szívemben,aminek idáig még nem sikerült kihunynia......szeretem és az élete végéig várnám vissza,csak lehet ez túl rövid idő lenne.
2010. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatos érzés volt, amikor szakítottunk. Mintha egy darab kiszakadt volna belőlem és úgy fájt mint semmi más. Ilyen trauma még sosem ért, olyan volt mint a fizikai fájdalom. Az első pár hétben bármikor el tudtam magam sírni. Aztán elapadtak a könnyeim, de minden reggel vagy amikor eszembe jutott éreztem a hiányát és a fájdalmat. Próbáltam visszaszerezni, de azt mondta ő nem tudja újrakezdeni. Na itt tette be nálam végleg a kaput.

Az segített, hogy elfoglaltam magam, nekiálltam nyelvet tanulni, megtanultam vezetni, nekiálltam hastáncolni, nem maradtam az ágyban és próbáltam elfelejteni. Legalább fél évembe telt mire kilábaltam ebből és nem műmosoly, hanem igazi mosoly volt az arcomon. Bár ez idő alatt találkoztam is vele és sajnos sokat beszéltünk, mondhatni kínoztam magam vele, de valahol ez is segített. Lehet közhely az idő mindent begyógyít mondás, de tényleg segít, viszont csak akkor ha te is akarod, hogy segítsen. Már nem fáj a szakítás, próbálok csak a szép dolgokra emlékezni.

2010. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Idővel könnyebb lesz minden!És majd csak úgy tekintessz rá mint a többi emberre!Én akiről azt hittem hogy ő a nagy ő 11 hónapja veszítettem el.Nagyon fájt hogy elhagyott,pedig mindent megtettem érte, még azt is megbocsátottam hogy megcsalt:(Azért eszembe jutnak a régi "szép" idők,de már érezni nem érzek iránta semmit. Először rossz volt szinte mindennap látni a mostani párjával,de már elmúlt.egy idő után te is így leszel vele.
2010. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

lehet h nem vagyok túl érett, csak 16 éves vagyok, de azt elmondhatom h az elsó szerelem a leggyönyörűbb és egyben a legfájdalmasabb. Talán az első szerelmedet szereted a világon a legjobban majd rájösz kárvolt minden mert végetért, én 7-8 hónap alatt hevertem ki, és nekem még rosszabb is volt szerintem mivel a mai napig az osztálytársam, és nap mint nap rossz volt látni ahogy más lányokkal van, a legfájóbb még ezen felül a szekálás és állanó kiröhögés. nemvoltam egy kemény lány, vagyis inkább erős, hogy egyik fülemen be másikon ki, sőt mindig elsirtam magam volt mikor sajnos elötte is, volt h az orárol kikellett mennem mert nembirtam... aztán szépen lassan elfelejtettem nemérdekelt, meg jött a nyár...és ma már cikinek tartom őt, és nagyon csunyán bánik a lányokkal szinte hetente- havonta váltogatja őket mindenkit megbánt, és rájöttem h örülök annak h végeztem vele( mert én szakitottam vele amiután megütött:S) Ma már 1 hónapja boldogan élek a barátommal és ujra tudok szeretni és bizalommal vagyok a barátom felé.

Neked is menni fog hidd el.

Csinálj sok csajos programot, pasizz:D ( persze ezt csinálhatod a barátnőiddel együtt)

Legyél csinos,nőies és hagy h flörtöljenek veled. jobban érzed majd magad hogy számitasz még és nem tüntél el. És jol fog esni hidd el:)

TAPASZTALAT!:)

És sok pörgős számot hallgass! Nézz vidám filmeket, TILOS A ROMANTIKUS FILM!!!

Remélem tudtam segíteni puszii!!!

2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem tudok felejteni:(
2010. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!