Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok fiú/férfi miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú/férfi miért akar magával kb egy korú barátnőt (sikertelenül, nehezen), miközben a nála fiatalabbaknál sokkal több sikere lenne?

Figyelt kérdés

Nem értem sokan miért velük egykorút, vagy maximum 1-2 éves korkülönbségűt keresnek nőben.


A náluk fiatalabbakkal a legtöbb férfinek sokkal több esélye van.


2014. júl. 1. 10:54
 1/5 DanteSparda ***** válasza:
miből gondolod hogy ez így van én fiatalabb barátnőt szeretnék de a lányok rá se néznek az idősebb pasikra csak is a koruk beliekkel akarnak járni
2014. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd, egy fiatal lánynak nem kell sokkal idősebb pasi. Nekem ez a tapasztalatom.
2014. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatalt keresek én is
2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, és az előttem szóló pasik jól írják. Nem szeretnék sokkal idősebbet nálam, mondjuk még egy 22-23 éves határeset, de... inkább legyen hozzám közelebb.
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vonzom a fiatalabbakat mert én is az vagyok.41 vagyok és volt már több 19-28 barátnőm.
2014. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!