Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem! :- ( Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem! :- ( Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok 15 éve. Kiegyensúlyozott a házasságom, jó a kapcsolatom a férjemmel, de már nem lobog a láng, olyan nagyon nem is lobogott soha.

Van egy jóbarátom, akit évek óta ismerek. Felesége van neki is tizenéve, látszatra rendben van az ő házasságuk is, de vannak feszültségek, amiket néha nyomon lehet érni.


Szóval jóbarátok vagyunk, évekkel ezelőtt munkatársak is voltunk, akkor ismerkedtünk össze. Azóta már más-más cégnél dolgozunk, de a jó kapcsolat megmaradt, ha találkozunk, elbeszélgetünk, és az interneten is szoktunk üzenetet váltani.


Hétről hétre, napról napra fontosabb nekem, úgy érzem, beleszerettem. :-(( Szerintem én sem vagyok közömbös a számára, látom a szeme csillogásán, hallom a hangja csengésén, és érzem a kedves, figyelmes viselkedésén.


A világon semmi nem történt köztünk!!! Szimpla baráti beszélgetéseink vannak, még csak flört sincs, esetleg csak viccelődések, de semmi kacérkodás vagy utalgatás, "felkérés táncra", semmi ilyesmi. Viszont nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és amikor a közelemben van és beszélgetünk, teljesen "elmerülök" benne, kellemes melegség jár át, jó vele lenni, jó lenne hosszúra nyújtani olyankor az időt.


Nem szeretném felrúgni a házasságom, mert hiába van bennem ez az érzés iránta, azért kötődöm a férjemhez, együtt építettük fel az életünket, és együtt tervezzük a jövőt is, és természetesen az ő házasságát is tiszteletben tartom. De ez az érzés most itt van bennem, és egyszerre jó, egyszerre fáj. Nem tudom, hogyan hessegessem el. Vagy lehet, nem is kell elhessegetni, hanem megélni, és örülni annak, ami adatott?! Ami végül is nem sok.

Nem tudom, mit tegyek.


2014. júl. 1. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd el a férjednek az érzéseidet.
2014. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. júl. 1. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg helyrehozni a házasságotokat! Szervezzetek közös programokat, szexben több fantázia legyen, beszélgessetek többet a jövőről, romantikázzatok többet pl. gyertyafényes vacsora, sétáljatok kettesben! :) Csempésszetek minél több boldogságot a kapcsolatba! :)
2014. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, akkor hagyd ott... de ha soha nem lobogott úgy a láng, akkor minek mentél hozzá?
2014. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem rossz a házasságom. Vannak közös élményeink, a szex is nagyjából rendben, de attól még ugyanúgy bennem van ez az érzés a másik iránt, és ahogy érzem, még bennem is fog maradni jó ideig. :-(
2014. júl. 1. 23:52
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha nem lobogott az a bizonyos láng soha annyira, akkor minek mentél hozzá? :)
2014. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem sok kapcsolatom volt a férjem előtt, és az volt a tapasztalatom, hogy ami lobogó lánggal indult, az hamar, pár hét, hónap alatt ki is hunyt. Így amikor megismertem a férjem, akkor nem bántam, hogy nem ég ezer fokon a szenvedély, ellenben jól megértettük egymást, rendes, szeretetre méltó ember, és szeretem is.... de attól még ez a másik pasi is itt van a szívemben.
2014. júl. 1. 23:54
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjeddel lehet az a baj, hogy nem szereted eléggé amiatt, mert vele csak "jó", semmi izgalom, semmi olyan, ami borzasztóan felkeltette volna benned az érdeklődést, csak azért vagy Vele, mert szereted, kötődsz hozzá már ennyi idő után, de viszont semmi extra nincs benne, ellaposodott az a maradék is, ami volt... ebben az újban pedig van valami, ami nagyon is felkeltette az érdeklődésedet, ami a mai napig fenntartja, amiért vonzódsz hozzá. Lehet azért is, mert izgi a titokban tartás, az, hogy ezt érzed iránta, de Te nem tudod, hogy mi sülhet ki belőle! :) Van már gyerek?
2014. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán félelmetes lesz, de beszéld meg a barátoddal ezt az egész dolgot! Ha ő is hasonlóan érez, talán könnyebben cselekedsz majd, ha pedig nem, az lehet segít "kiábrándulni".

Akár azt is tanácsolnám a házasságod érdekében (nekem a leírtak alapján az jön le, hogy mindenképp fontos számodra), hogy ne találkozzatok többet, vagy legalábbis addig, míg elmúlnak ezek az érzések.

2014. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, mindkét családban vannak gyerekek
2014. júl. 2. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!