Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki még évek után is őrülten szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Tudom, manapság, már nem divat.. de érdekelne :) Mesélhetnél, hogy miért, hogyan szerettél bele..stbstb :)
2014. júl. 2. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A szerelem általában 2-3 évig szokott tartani, utána szeretetté alakul át ami nem jár akkora fellángolással mint a szerelem, de ugyanúgy szeretitek egymást. Most bővebben erről nem beszélnék. Persze ebbe is vannak kivételek, mert mi majdnem 4 éve vagyunk együtt a barátommal, igaz hogy 2 év után valahogy kihűlt a szerelem, már nem éreztük azt amit az előtte lévő hónapokban, sajnos emiatt szakítottunk is, de az is tartott 1 hónapig mert egyszerűen nem bírtuk egymás nélkül, és egyszer a barátom váratlanul beállított hozzám egy csokor virággal és a kedvenc csokimmal, szinte könnyes szemekkel hogy ő még mindig nagyon nagyon szeret engem és velem szeretne lenni, én is szerettem őt de akkoriban még nem voltam elég érett ezért is kezdeményeztem előtte a szakítást mert nem tudtam hogyan mennek ezek a dolgok, de akkor szinte totál újra szerelembe estem a barátomba, és olyan erős volt akkor bennünk a tűz hogy szinte egész éjjel együtt voltunk és szerelmeskedtünk. Azóta én még mindig ugyanúgy szeretem és szerelmes vagyok a barátomba mert nagyon kedves ember és hihetetlen jó fej, talpra esett, meg igaz hogy külsőleg nem egy adonisz de nekem bejön és ő is ugyanúgy szerelmes belém még mindig. Sokan mondják azt hogy így 4 év után is olyanok vagyunk mint egy firss szerelmes pár akik csak pár hónapja vannak együtt, annyira látszik rajtunk az hogy szerelmesek vagyunk. :)
2014. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lassan 6 éve tart ez a szerelem, pedig csak egy kis lazább alkalmi szexkapcsolatnak indult, végül mégis egymásba szerettünk és összeházasodtunk.
2014. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na, és azota mi van veletek ? továbbra is mindenki boldog ?
2016. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!