Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aftersex kérdése:

Hogy tudnék bátrabb lenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé önbizalomhiányosnak érzem magam mióta szakított velem a volt barátnőm, egy másik pasiért, nem volt hosszú kapcsolat, de előtte barátok voltunk és szerettem. Szóval eléggé összetört a dolog. Pár hónapja történt, és azóta félek, hogy újra csak fájni fog ha összejövök valakivel. Szerintetek mit kellene tennem, hogyan szerezhetném vissza az önbizalmam.?
2010. jan. 5. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni, és flörtölj csajokkal. Nekem bevált!
2010. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Bulizz menj el szórakozni és ismerkedj lányokkal. Hidd el sokkal jobb lesz, sőt bátrabb is leszel. Hisz azokat a csajokat nem is ismered ha lekoptat mehetsz a következőhöz, ha nem sima ügyed van :)
2010. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igyekszem sokat bulizni :) és ott elég oldott vagyok a pia miatt, csak sajnos mostanában baráti társasággal megyek. Tényleg el kéne mennem egy olyan partyra ahol nemsokmindenkit ismerek :) köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 6. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, biztos, hogy nem fórumon történő picsogással. Igyál sokat, attól a magadfajta ellazul, arra azért figyelj, hogy ne legyél alkesz. Sok sikert!
2010. jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igenigen! Én lány vagyok, de volt egy 3éves kapcsolatom. És hát mondanom sem kell, elég szörnyű volt nekem amikor vége lett. Aztán elmentem bulizgatni, és nagyon jól esett az egomnak, amikor ilyen flörtölések mentek. És mostanra már van egy új barátom lassan 2 hónapja, és úgy érzem szeretem. Bár először semmiképp se erre hajts. Szóval a bulizás mindenképp nagyon sokat segít. ;)
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, és szerintem mindenképp jó, ha esetleg egy szingli barátodat választod partyface társként. :P


előző voltam

2010. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szólíts le csajokat az utcán. Egyedül. és ne csinálj ebből önbizalmi kérdést. Nyomjad. Ne érdekeljen semmi. Ne érdekeljen, hogy mit szólnak. Csak csináld meg. A bátorság szüli a bátorságot. Mondd meg neki, hogy szépnek tartod. Ennyi. Kockáztass. Nézz szembe a félelmeiddel és győzd le!


Előszőr csak heti 1 csaj. Aztán ahogy erősödsz, úgy növelheted a mennyiséget. Ne terheld túl magad. Elárulom: az első az borzalmas. Olyan, mintha a halállal néznél szembe. De aztán egyre könnyebb, és a végén az emberek csak bámulnak, hogy milyen könnyedén kezeled a nőket. Ennyi.

2010. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
STRIPTíZBÁR!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyaljál meg egy használt tampont!
2010. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előttem szólónak

az miben segít?

2010. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!