Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavaró, hogyha valaki határozatlan és nagyon nehezen gyakran segítséggel tud meghozni döntést?

Figyelt kérdés
Én egy 24 éves férfi vagyok, sokat próbálkoztam ezen változtatni, hogy határozott legyek, nem jártam nagyon sikerrel. Nem tudom, hogy hol helyezkedjek el nem tudom azt, hogy milyen munka lenne nekem jól, nem rég végeztem el iskolát sikerült szakmát keresnem, de nem nyerte el a tetszésemet és nem tudom, hogy kezdjek bele, és az élet más területén se vagyok nagyon döntőképes. Amúgy nem vagyok egy lusta ember, mert elkezdtem fejleszteni a személyiségemet, sokkal barátságosabb lettem az emberekkel több emberrel ismerkedek. Edzek rendesen és már meg is látszik rajtam. Megjelenésemmel semmi baj nincs. Nekem nagyon bejönnének a türelmes érzelmes nők, akik megtudják érteni a helyzetemet.
2014. júl. 2. 20:18
 1/4 anonim válasza:

Menni fog ez a határozottság neked csak lehet lasabban, de az nem baj, sokan vannak így és idősebbek is mint te. Gondolkozz, hogy miket szeretnél csinálni az életben.

19/L

2014. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy a türelmes érzelmes nők esetleg elfogadóak tudnak lenni, de a te helyzetedet egyszerűen lehet jellemezni:


Number One Puncinedv Felszárító.


Kevés rosszabb dolgot tudnék mondani, ami kevésbé vonzó egy férfiban, mint ha határozatlan. Lehet hogy találsz olyat, aki elfogad, megért, de olyat még kevesebb eséllyel, aki emellett szexuális vágyat is fog irántad érezni. Egyszerűen nem indítod be a nőket, vagy másokhoz képest is elképesztően nehezen, ha igaz amit írsz.

Sok sikert a további fejlődéshez és kívánom hogy változz meg!


22/L

2014. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok. Nagyon örülnék egy olyan nőnek, akik ezeket eltudná nézni, és inkább az érzelemre menne, nagyon megtudnám becsülni.
2014. júl. 2. 20:36
 4/4 Andrea Henrietta ***** válasza:

Tény hogy a legtöbb nő a határozott férfiakra bukik.

De elég sok nő van a világon, biztosan találsz olyat, aki elfogad sőt szeret olyannak, amilyen vagy. Csak kitartóan kell keresni, és ne add fel.

2014. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!