Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom az ő ideálképére formálni?

Figyelt kérdés

Szeretné, hogy megnövesszem a hajam, meg hogy vasaljam, hordjak szűkebb ruhákat.. mert hogy neki ezek a lányok tetszenek.Olyan mint ha nem is engem szeretne..


köszönöm a válaszokat.


2014. júl. 2. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, csak a nők tudnak ilyenen agyalni. Én is akadjak ki, mikor a barátnőm azt akarja, hogy borotváljam le a körszakállam? Nincs ezzel gond..
2014. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek jött össze veled, ha az olyanokért van oda. Ki érti ezt.
2014. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a ruháid vagy, és nem is a hajad. A férfiak is szeretik, ha a párjuk a kedvükben jár. Ennyi az egész.
2014. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó ízlése van!
2014. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők általában tetszeni akarnak a párjuknak. Ha nincs ilyen késztetésed a barátod felé akkor ne csináld. Ez nem arról szól, hogy nem tetszel neki egyáltalán.
2014. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nem értem miért kéne tönkretenned a kedvéért a hajadat azzal, hogy vasalod. Ha te nem akarod ezeket akkor ne.
2014. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Gáz a csávó, menekülj.


Vannak emberek akik azt hiszk, hogy mjad nevelnek maguknak olyan nőt, amilyet megálmodtak. Más az, ha az ember egy gestust tesz a párja felé, és felvesz valami olyat amiben neki tetszik. És más az, amikor manipulálni, megváltoztatni akar.

Rohadtul kényelmes neki, hogy ott van a nő, lehet dirigálni, mert hagyja.

2014. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Istenem... nőként mondom, hogy te h*lye vagy! Van egy jól működő kapcsolatod, de tönkreteszed...


Az én párom is mondja, hogy milyen ruhákat vegyek fel, mert neki az tetszik, abban tetszek neki, az áll jól nekem. Mondja, hogy fogyjak egy kicsit, de igaza is van, mert rám férne 5 kiló mínusz. Ő is mondja, hogy hogy csináljam meg a hajam. Na és????? Csak tanácsot ad, hogy mi áll nekem jól, és hogy mi tetszik neki rajtam. Ez nem jelenti azt, hogy formálni akar egy másik nőhoz. Én is segítek neki, hogy mit vegyen fel, mit csináljon a külsejével. És mégis szeretem, ő is engem.


Neked nem való társ... Sok szingli nő van, biztos örülnének a barátodnak.

2014. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem azzal van baj, hogy mondja, nekem is említi, miben kéne - bár nálam sokkal nagyobb problémák vannak, amiben változni kéne -, de képes a kompromisszumra.


Pl. sokáig szoknyás voltam, aztán nadrág, de mikor mondta, hogy a szoknya jobban áll, azóta csak azt hordok. Viszont elfordul, hogy meglátt 1-1 minibbet, vagy tapadósat és hogy fú, mennyire jól állna.

Én viszont tudom, hogy nem, mert nincs fenekem hozzá, meg alapból ne szeretem a túl rövideket. Elmagyarázom neki az ő szavaival és hopp, máris lemond róla (bár csalódott picit, de megérti).


Viszont együtt megyünk rucit venni, hadd válassza ki ő, mit szeretne látni rajtam - többnyire egyezik az ízlésünk, ahol meg nem, ott jelzem neki, hogy ezt én soha.


Szóval próbáljatok nyitni.


A szűkebb ruha is tök jó, ha értelmes anyagból készül, nem fojt meg. Nekem is van olyan szűk felsőm, amitől herótom van, mert tapad és rossz, de van, amit imádok, mert jó érzés hordani.

A pasik imádják a hosszú hajat, szerintük az a nőies, a hajvasalás feltétele viszont alapos utána nézés és minőségi vasaló, különben agyő, haj!

2014. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emberek, figyeltek ti a kérdezőre egyáltalán? Ha azt mondja, hogy kifejezetten nyomasztó a pasi, akkor nyilván már nem az a szint hogy javaslatai vannak, hanem elszaladt vele a ló.


És itt most nem divatkérdés van, hogy most jó-e a hosszú vasalt haj vagy milyen szűk ruha az olyan szűk. Manipulálva érzi magát a kapcsolatban.


Mi az hogy "ilyennek nem való párkapcsolat"?! Miért, mert nem hajlandó engedelmes viktoriánus feleségnek lenni, és azt szeretné ha a pasi önmagáért szeretné? Azért ez nem valami hű de magas elvárás.

Ez szerinted egy JÓL működő kapcsolat? Képzelem milyen lenne az rosszul működő. Mondjuk ha veri vagy eladja ku.rvának az már elég rosszul működik? Vagy még akkor is csak ő problémázik túl sokat.

Eszem megál milyen lelkibeteg nők vannak.

Kicsit állj már ki magadért basszus.

2014. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!