Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a bonyolult helyzetben? (18+os kérdés)

Figyelt kérdés

Régebben jártam egy lánnyal pár hónapig, de szakítottam vele, mert nem voltam belé szerelmes. Okok, többek között: megtudtam (ő mondta), hogy 28 évesen több, mint 35 pasi, 1 abortusz, 1 nős férfi szeretője volt, stb. stb. Szakítás után a barátság is megszakadt... Egészen kb. fél évvel ezelőttig, összefutottunk, újra találkozgattunk, nem randi, simán barátilag. Jól éreztem magam vele, mígnem arra jöttem rá hosszas tépelődés után, hogy b.sszus, én szerelemes vagyok ebbe a lányba.... De nem kéne....


Ő nem akar velem új párkapcsolatot, és szerintem én sem..., de ez így nem jó, mert szerelmes vagyok belé, nem tehetek róla.


- ha megszakítok vele minden kapcsolatot azért, hogy elmúljon az érzés egy idő után, akkor a barátságunknak is annyi, amit nagyon sajnálnék.

- De ha mindenképp ez a helyzet, akkor már miért ne szexeljek vele? Erre hogy kérdezzek rá nála?


2014. jún. 2. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ne kérdezz rá. hónapok óta ezt kérdezgeted. ennyire töketlen, gyáva férfi ne szexeljen!
2014. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, gyáva vagyok, mert még nem csináltam ilyet, bocs. És gondoltam, megkérdezem egy anonim oldalon (erre való... :) )
2014. jún. 2. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
már legalább 6x megkérdezted. még privátot is írtál
2014. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked meg mi a bajod? Van egy értékrended, amibe a lány dolgai nem fértek bele, ezért kidobtad, ez oké. De ezek után elkezdesz barátkozni vele, azt meg miért? Ha barátnőnek nem volt méltó, akkor..?


Na mindegy, dugd meg nyugodtan, elvégre azóta már az ötvenedik farkat is megjárhatta már, nem fog megsértődni.

2014. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!