Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagban a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a lányok miért vágynak jobban párkapcsolatra mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Legalábbis az én környezetemben ez így van.
2014. júl. 3. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
mert a nőknek van szívük. he-he-he
2014. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már bocsika de ez nem igaz egy kicsit sem.
2014. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Biológiai szempontól azért, mert ők szülnek, ők szoptatják a kicsit, így egy ősi környezetben nehezen tudják eltartani magukat. Szükségük van a védelmező férfire. A férfi meg sokkal "felelőtlenebb" lehet faj fenntartás szempontjából, neki csak a spermája kell a dologhoz azt cső XD

Persze nyilván a modern nyugati társadalomban már nem ilyen drasztikus a helyzet.

2014. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es gratulálok komolyan,annyi eszed van mint egy molyfingnak.A férfinek is épp olyan fontos a nő.De mind a két nemnél vannak szexmániás barmok,akik semmire se nézik a kapcsolatokat,meg tudatlanok,és depis azt hiszi mindentudó egyének.
2014. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Maximum csak jobban kimutatják, de ugyanannyira vágyhat rá egy férfi is.
2014. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ostobaság ezt modern dolgokkal magyarázni. Persze, 1000, 10000 éve is biztos a szerelem volt az oka.

A 4-es röviden kb. jól kifejtette.


Annyit tennék hozzá még: A modern társadalmakban pont az a helyzet, hogy a nők szexuális szabadsága a férfiaknak is elhozott egyfajta szabadságot. A nők szexuális szabadsága és a szexuális forradalom előtt hogy nézett ki egy átlag férfi és egy átlag nő élete? Összeházasodtak 18-20-25 évesen és együtt éltek egy életen át. Max. megcsalták egymást nagy titokban vagy ilyesmi, de az is sokkal kisebb arányban fordult elő. A férfiaknak és a nőknek is nagyon kevés szexuális partnerük volt egész életükben régen.


Ma a nők tömegesen azt választják hogy nem akarnak fiatalon családot, gyereket. De azért komoly kapcsolatra igényt tartanának. De ezt nem lehet csak így játszani. A férfiaknak és a nőknek ha szabadjára vannak engedve (mint a mostani korunkban), akkor eltérő vágyaik vannak alapvetően. A nők most is sokszor keresik a komoly kapcsolatot, biztonságot, vagy egyszerűen csak: Egy időben egy férfival akarnak lenni. A férfiak pedig szeretnének minél több nőt megdugni. Miért csinálják? Mert vannak olyan nők, akikkel ezt meg lehet tenni.

2014. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5!

Ezt kikérem magamnak! Nem azt mondtam, hogy a nő nevelje a gyereket, a férfi meg kúrjon annyit amennyit akar. Semmi féle véleményt nem mondtam, csupán a jelenség okát fejtettem ki. Ennyi. Gondolj csak vissza a középkorra! Szerinted akkor milyen viszony volt férfi és nő között? A fosztogató férfiak kinyírták egymást, bepakolták a zsákmányt és megerőszakolták a nőket. A lányok meg álmodoztak a szőke hercegről. Nyilván mindig voltak átmenetek, kivételek, de tény, hogy még ma is van alapja ennek a dolognak. Némi. Ennyit mondtam, semmi többet. Tisztelem a nőket hidd el! :D

2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már rég nem középkorban élünk,csak elrohadt a társadalmunk.Az utolsó mondatomban leírtam a lényeget.5-ös voltam.

Ha te szereted tiszteled a nőket ok,én nem ismerek itt senkit sem,és nem is itt fogok ismerkedni max haverkodni.

2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A vicc jut erről eszembe...


Kohn elmegy a barátjához, ebédre.

Sétálnak ebéd után, erre látja kint a kertben, hogy az egyik disznónak fából készült lába van.

Megkérdezi:

- Te Grün, miért van féllába annak a disznónak?

- Csak nem gondolod, hogy egy jó csülökpörköltért egy egész disznót levágok?

2014. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!