Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kapcsolatban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen az a sztory, hogy a barátnőm mostanában elég furcsa. Elkezd beszélgetni pasikkal, s az a baj, hogy hagyja hogy a pasi belé szerelmesedjen. Azt mondja, Ő csak barátként akar tekinteni a pasikra, de a pasik nem úgy állnak hozzá.Persze hogy nem, amikor az orránálfogva csábítgatják tőlem, nyilvánosan. Nem egyszer történtmeg, hogy egy kívülálló pasi választás elé állította, hogy Válasszon köztem és,közte... Nos szerintem ha egy csaj barátként akar tekinteni egy pasira, akkor azonnal tesz ellne, ha a pasi közeledni próbál. Aztán a másik: Neki teljesen természetes ha exekkel találkozik, s strandra meg ide-oda megy Velük. Ha kérem valamire ezekkel kapcsolatban, akkor nem igazán hallgat rám, sőt sokszor az ellenkezőjét cselekszi a tanácsomnak. Az érdekesség viszont az hogy mindent elmond őszintén, ölelget, csókolgat, mindenben segít stb. S azt is megkaptam tőle, hogy x,y személlyel felhőtlenül jól érzi magát... Ha hazajön, akkor csak a vita. S miért van a vita? Mert olyan dolgokat enged meg magának és másoknak, ami engem bánt, s egy,kapcsolatban már nem is egészségesek ezek a dolgok. Én őszinte vagyok s szóvá teszem, s ez nem tetszik neki, s nem hajlandó változtatni semmin. Egyébként 1év s 2hónapja vagyunk együtt, s korábban nem voltak ilyen precedensek. Mintapár voltunk. Szerintetek????? Vélemény???? Segítség???? Előre is köszönöm!

2014. júl. 4. 08:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves Dowd! Köszönöm a tartalmas választ! Azt kell Mondanom, ez pontosan úgy van, ahogy leírtad. Viszont én próbáltam sokszor ezt megbeszélni vele, felvetettem neki az a 2 lehetőséget amit leírtál, s úgy mint én,ő sem akarja a kapcsolat végét. Viszont kompromisszumra se nagyon hajlandó. Mondása szerint: A nő irányít, a nő parancsol" Ez azért nem egészen igy van.
2014. júl. 4. 08:49
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves előző kommentelő! Én is attól Félek, hogy egyszer lelép.. Hiába rázza le a pasit, amikor már látja, hogy belé szeretett... De egyszer lesz majd akit nem,fog tudni lerázni...
2014. júl. 4. 08:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire kategórikusan kijelenti, hogy kvázi ő a főnök és pont le---ja, hogy kompromisszumra kéne törekedni, azt hiszem elfogytak a lehetőségeid. Én biztosan nem tűrném, ez nekem túl nagy ár lenne, de persze neked kell eldönteni.

Egy jó kapcsolat semmiképpen sem szólhat arról, hogy ki a főnök, sokkal inkább arról, hogy ketten együtt, egyenrangúan.

Nos nem akarom kimondani, de tudod merre tovább, sok szenvedést megspórolhatsz.

2014. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes hozzáállásra vall ez tőle. Az biztos hogy itt már nincs szó szerelemről, de nem kellene hagynod hogy ennyire kihasználjon, és hogy egy bázisként tartogasson amíg nem jön jobb.
2014. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszer s mindenkorra mondd el neki, hogy mi bánt, és ha ezen nem tud változtatni, akkor tedd ki, vagy te gyere el tőle!! Ez a nő nem szeret téged, vagy legalábbis nem szerelmes, lehet, soha nem is volt az, hiába írod, hogy mintapár voltatok. Most már nem vagytok. Nehogy így elvegyél valaki feleségül!!! Hagy ott, amíg nem késő!
2014. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!