Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha olyan valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha olyan valakire (aki többször is kikezdett velem) rá vagyok bizonyos dolgok miatt szorulva (ezt inkább most nem részletezném)?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?A férjem mindent tud mert elmondtam neki hogy többször kikezdett velem!
2008. aug. 2. 08:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A férjemet nagyon idegesiti ez a dolog.Most feküdjek le velem hogy leszálljon rólam végre?Sajnos szükségem van rá sokminden miatt!
2008. aug. 2. 08:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesíti a férjed akor egyértelmű, hogy a férjem mellett maradok. Ugyhogy szard le azt a valakit. Vagy a férjednek szólj, hogy szedje le rólad. Az, hogy rá vagy szorulva szomorú, de mégis hagyd...
2008. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a valaki a sogorom,sajna egy fedél alatt élünk.Mert a lakás örökség.
2008. aug. 2. 08:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és rádásul bevetük a családi vállalkozásba,ö is tulajdonos kiszállni nem akar.
2008. aug. 2. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

most lehet h hülyeséget mondok, de menj el ügyvédhez... valahogy szoritsátok ki a családi vállalkozásból. ne feküdj le vele mert még rosszabb lesz a dolog és a férjed el is válhat. beszélj a férjeddel... lehet hogy megtudná fenyegetni egy kicsit. na hagyjátok magatokat. ja és beszélj a sógorod feleségével...


sok szerencsét

2008. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti nem feküdnék le vele, inkább szemen köpnám, hogy ilyen aljas. Ha lefekszel vele, akkor sem fogja abbahagyni a basztatásait, és ezt szerintem te is tudod. A férjed meg nem alázhatod meg annyira, hogy lefekszel a saját testvérével. De én nem értem ezt! ő nem tesz semmit??? Az én párom a szart is kiverné a bátyjából ha az kikezdene velem. Bocsánat a csúnya szavakért, de az ilyen dolgok nagyon felháborítanak.
2008. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!