Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimal szakitotam még könyörgöt is h ne tegyem de én megmondtam neki, most pedig szakitani fogok! Erre azt vágta a fejemhez h nem is szeretett engem soha! És a b. nőmel kikezdett! Most ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
AMugy én még mindig szeretem!+Sztem a csajt nem szereti mivel(Megtiltotta neki h a falunkba talizhassanak+megtiltotta neki h ezeket a ruhákat nem veeti fel!)
2008. szept. 23. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha szakítottál nem tök mindegy???


ha meg csak azért szakítottál, hogy próbálgasd a pasid, akkor meg meg is érdemled...

2008. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kikezdett a bnőddel, akkor az a csaj nem is a bnőd. És tényleg... ha szakítottál vele, nem mindegy kivel van??? Ha meg szereted, miért hagytad ott??? Hogy visszakönyörögje magát?
2008. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sztem szeretett téged csak azért mondta azt mert ugy akart tenni mint ha nem érdekelnéd őt!!
2008. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy...
2008. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért szakitottam vele mert már besokaltam!A volt b.nőjével taliztunk az állomáson!Erre utánna azt hajtotta h ő milyen szép volt nem?!Meg h hasonlitok rá+ne azért járjon velem mert hasonlitok rá sztem!
2008. szept. 24. 14:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nem???
2008. szept. 24. 14:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy kössy a komokat!!!
2008. szept. 24. 14:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Öcce jöttem vele megint:)És aszem h szeret még mindig :)(L)
2008. szept. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!