Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Csak azt a lányt hívjátok el családi nyaralásra, akivel (folyt. )?

Figyelt kérdés
hosszabb távra is terveztek, vagy csak azért, hogy legyen ott is veletek egy csaj? Friss kapcsolat esetén.

2014. júl. 4. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de biztos nem hívnám el úgy egy pasit hogy két hete járunk. Mondjuk ha már 3-4 honapja mert vmennyire megismerem akkor siman
2014. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Családi nyaralásra tuti csak olyat hívok akivel tervezek is.


Be sem mutatnék otthon olyan lányt , haza se vinnék olyat akivel nem tervezek hosszú távra.

2014. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marczy2 válasza:
A 2-nek igaza van! Én nem vittem még haza csajt mert tudtam hogy nem lesz hosszú. De szerintem ott akarhat valamit :S
2014. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!