Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy srác 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy srác 12 éves kora óta füvet szív egy lány miatt abba fogja hagyni?

Figyelt kérdés
A srác azt mondta, naponta füvezik 12 éves kora óta, most feleségül akar valakit venni, kérdeztem a lány tudja-e, hogy füvezik, azt mondta nem, mert akkor nem menne hozzá, de nem fog többet, mert már 5 hete nem szívott. Lehetséges, hogy betartja?
2014. júl. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs egy stresszesebb helyzet, lehet betartja
2014. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 esélyes..nem olyan biztos,h igazat mondd!Báár lehet csinálja, ha a nője nem vette eddig észre..Akkor ezek után,meg pláne nem biztos,h le is teszi!
2014. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be tudja tartani. A fű elsősorban pszichés függést okoz, azaz a motivációján és az akaraterején múlik az egész.

Persze ez még nem jelenti azt, hogy játszi könnyű lemondani a megszokott és kellemes bódulásról, de le lehet.

Viszont ha CSAK füvezik és más droggal nem él, akkor ez miért zavarja a lányt, akihez hozzá készül menni?

A fűben semmi rossz nincs. Egyre több országban dekriminalizálják a használókat, a legalizálásról nem is beszélve. Tehát ha tényleg 12 éves kora óta füvezik és azóta nem kapott rá keményebb drogokra, akkor nem cink ha füvezik. Persze kérdés milyen költségeket von ez maga után, de ha nincs rá pénz én sem megyek el sörözni, nem fogok étteremben vacsorázni, stb. Ez ilyen egyszerű. Szóval szerintem simán fogja tudni tartani, de a csajt sem értem meg, hogy ez miért zavarja. Egy ártalmatlan bódulásról van szó.

2014. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ők törökök, eddig nem voltak együtt, nekik a házasság így megy, most még csak beszélgetnek, mivel házasság után lehet bármi is. A lány Törökországban él. A nyaralása után jelentette be, hogy megnősül, előtte nem volt neki még a lány. Ezért nem tudja. Egy török lányt ez zavar. Engem nem zavarna, ha mondjuk hétvégente szívna, de ő minden nap csinálja azt mondta. Az meg okozhat károkat, vagy rosszul tudom? Akkor a füvet tényleg ilyen könnyű letenni?
2014. júl. 4. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek, ha egy srác 12 éves kora óta füvet szív..."


Szerintem itt igazából nem kérdés, hogy abbahagyja-é. Nem fogja. Valószínűleg iszonyat mélyen benne van az életében a füvezés, ráadásul esélyesen stresszoldó taktika is; nehéz helyzetben nem fog tudni lemondani róla.


Másik oldalról -- és ezért nem kérek másoktól megbélyegzést -- de komoly korreláció van a fiatalkori THC kitettség és az átlagnál alacsonyabb szellemi képességek között. Nem tudom neked számít-e ez, nekem pl. számítana; és sajna tudok ilyenről a környezetemben, látszik az illetőn. :(

2014. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajta "normális" napokon nem látszik, csak annyi, hogy nagyon változékony, egyik nap ilyen, másik nap olyan, könnyen dühös semmiségeken is, ez lehet a fűtől is. Szerintem sem valószínű, hogy abba fogja hagyni, max ideig-óráig.
2014. júl. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!