Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Ráli kérdése:

Hogy vegyem rá a barátomat hogy sportoljon?

Figyelt kérdés

29 éves meleg srác vagyok, van egy 35 éves barátom. Én izmos vagyok, ő meg vékony és ez egy nagyon picit zavar. Hogy tudnám rávenni hogy elkezdjen újra sportolni (kb 15-20 éves kora között versenyszerűen sportolt)?

Én gyúrok meg futok és azt szeretném ha ő is lejönne velem rendszeresen a konditerembe, de ő azt mondja eleget sportolt már életében. Amúgy elég lusta, ha otthon van egész este minekraftozik, ami amúgy egy teljesen zsír hobbi, csak hát közben görbül a hát :)

Érveim:

- önző okok: szeretném ha izmosabb lenne egy kicsit (ezt mondtam de nem örült neki)

- nem önző ok (azt is mondtam már és erre elgondolkozott): ami mondjuk az én egyik érvem is a józan mértékben végzett sport mellett, hogy nem mindegy hogy 70 évesen milyen állapotban lesz a teste (feltéve ha addig bírja, mert nekem szánt szándékom 100 éves koromig edzeni :)) )


Még egy dolog: erőltetni természetesen nem akarom, de azt észreveszi ha edzés után jobb kedvem van/jobban teljesítek az ágyban de eddig még nem ragadt át ez a szenvedély rá

:)))



2014. júl. 4. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen közös sportra könnyebb lenne rábeszélni.. ezt értsd úgy, hogy nem lementek együtt futni meg edzeni, hanem pl. elmentek együtt fallabdázni. Az úgy sokkal inkább élmény-szerű, és néhány ilyen alkalom segít.
2014. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszeruen mondd meg neki, h orulnel neki, ha egyutt sportolnatok. Nem tudom, miota vagytok egyutt, de ha hosszutavra terveztek, akkor nem art, ha bizonyos dolgokban egyetertetek.


En is imadok sportolni, versenyeztem is es vilageletemben olyan pasijaim voltak, akik szerettek sportolni es szep testuk volt. Ezt nem szegyen bevallani, m a sport nem csak a kulso miatt hasznos.


Nekem is volt olyan idoszakom, amikor kicsit leeresztettem, es az akkori parom kerek-perec megmondta, h nem artana sporolnom kicsit. En pedig ezen egyaltalan nem sertodtem meg, m tudtam, h igaza van. Onnantol kezdve egyutt jartunk le edzoterembe.


Nekem egyszer volt olyan indulo kapcsolat, ahol a pali eleteben nem sporolt. Eloszor azt hittem, h ez annyira nem szamit, aztan rajottem, h ez egy eletforma, es ha ebben nem egyezunk, akkor a kapcsolat sem fog mukodni. Hamar vege is lett...


Meg a sport nem olyan, h csak kijelenti az ember, h eleteben mar elget sportolt, es akkor elete hatralevo reszeben meg nem csinal semmit.


Szoval szerintem mondd ezt el neki kerteles nelkul. Ha kiakad, akkor sajnos nem vagytok egymashoz valok es hosszutavon nem fog mukodni. De ha megerti, akkor megy Veled! Drukkolok ;)

2014. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami olyan közös program ami mozgás, sport féle, és lassan belevinni. Ha nem akar edzőterembe járni akkor találj olyan sportot amit te is élveznél és amibe őt is be tudod vonni. De ráerőltetni nem szabad senkire semmit. Annak sosem jó a vége.
2014. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az erőltetést semmiképp nem szeretném, annak sosem volt jó vége!!! :) igen, valami ilyesmire gondoltam, tán pont a fallabdára.

Pesrze igen sokat jelent a jó test de annyira imádom mint embert (viszont egy picikét izmosodhatna télleg :))

vagy tegyem féltékennyé? :)) áá az nem jó ötlet, nem szeretem a "hátsó kapukat" (azaz... :D)

2014. júl. 4. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:

A squash szerintem is jó opció, én imádtam amíg jártam. :) De hasonló lehet a tenisz vagy bármilyen páros játék is.


Esetleg próbáld rábeszélni, hogy a "jó ügy érdekében" (városfutás, jótékonysági váltó maraton, etc.) járjatok el kocogni, edzeni. Ez is opció. :)

2014. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogyha neki van kedve akkor sportol, ha nincs akkor nem. Ha őt nem sportolva fogadtad el annak idején amikor összejöttetek, akkor most NE AKARD MEGVÁLTOZTATNI. Mert az olyan, mintha egyébként nem szeretnéd őt úgy ahogy van...
2014. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kis erotikás vagy romantikát bele csempészni a dologra mert úgy szerintem tetszeni fog neki az ötlet.
2014. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem melegség kérdése, de ha szereted, elfogadod olyannak, amilyen, és nem te akarod megformálni.
2014. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked a sportolás,akkor keress olyan partnert.


Én sportos vagyok,és ez alapján ismerkedem.

Ez nem csak a külsőről szól,ez egy életszemlélet.

Aki nem sportol,azt nem érdekli az egészsége.

Szerintem a partnerkapcsolatban a hasonló értékek számítanak.

Két igénytelen ember is lehet együtt boldog,ha egyiknek sincs igénye az egészségre.

A 2 ember alap tulajdonságokban teljesen ellentétes annak jó vége nem lesz.

2014. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!