Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára fél éve lesz, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára fél éve lesz, h együtt leszünk a párommal és szeretnék neki valamiféle kis meglepetést! Megfelelő lenne ez így? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval félévesek leszünk, és arra gondoltam, hogy egy kis könyvben összefoglalom neki a mi kis történetünket.(szereti ahogy írok) Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezt tényleg most kéne. Szóval, azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy azt az évfordulónkra tartogatnám. Szerintetek? Ha nem ezzel, akkor mégis mivel lepjem meg?
2010. jan. 6. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos:)Hát ,szerintem ez jó.Az évfordulóra én egy kettétörhető medált vennék:)16/L
2010. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen sok minden történt veletek fél év alatt.Irigyellek.Csináld!
2010. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Első: A medálon túl vagyunk :) Szalagavatóra kapott olyat :)


Második: Rengeteg, közös dolgunk van :) Csak attól tartok, hogy akkor évfordulóra nem tudnék mit kitalálni :) és egy hosszabb sztori... nem tudom :) Talán nagyobb öröm lenne :) Nem gondoljátok?

2010. jan. 6. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Évfordulókor akkor elviszed vacsizni vagy veszel neki egy rózsacsokrot:)


első voltam

2010. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!