Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mindig megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mindig megnézitek a csajokat?

Figyelt kérdés

Utcán, bevesárló helyeken stb.

Mennyire feltünően csináljátok?


Én sokszor azt veszem észre, hogy elballagtam épp egy csaj mellett és nem is néztem rá.

(Heteró vagyok, nehogy félreértsétek)


2014. júl. 4. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
dehogy, ők néznek meg engem
2014. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én szoktam, de kicsit szorongós vagyok, és félek attól, hogy mindenki engem néz, hogy én csajokat nézek, és ettől gáz vagyok. önbizalomhiány, meg a többi :SS

viszont azt szeretem nagyon, ha a lány is engem néz, szemezünk :)

2014. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sokszor azt veszem észre, hogy elballagtam épp egy csaj mellett és nem is néztem rá.

(Heteró vagyok, nehogy félreértsétek)


Nem értjük félre, de nem vagy hetero. Ennyi.

2014. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig....ha nincs benned a nők iránti vágy akkor nem nézed meg...ilyen egyszerű....még ha a barátnőmmel sétálok is, de persze úgy okosan, hisz nem akarom megbántani, és amúgy sem paraszt módjára.

De nem egyszer volt már olyan, hogy a csaj direkt tette magát, hogy az ember megnézze.

Felemeli a hangját, kicsit játsza az eszét, vagy a valagát mihelyst észrevette, hogy mögötte mész..máris másképp billeg a popsi, még akkor is ha nem kapta el a tekinteted.

Ők is szeretik bármit is mondanak...hiába parasztozzák a férfiak többségét ez miatt, ha nem nézné őket senki akkor azért lennének lelki nyomorultak.

20F

2014. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!