Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány egyszer visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.krisz kérdése:

Ha egy lány egyszer visszautasít, mert barátként tekint rád, akkor már esélytelen az egész?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 01:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
úgy ismerkedtél meg vele, mint barát. Nem adtad a tudatára, hogy többet szeretnél, ezért elkönyvelt barátnak. Elég nehéz kikerülni a barát zónából..
2014. júl. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyik barátom is barátként kezdte, de kitartó volt, odaadó, lehetett rá számítani, türelmes stb stb, végül összejöttek.

Szóval, 100-ból 1 eset az övé :)

2014. júl. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a visszautasítás annyit jelent,hogy az alkalmazott taktika nem vált be,és ezt értékeli a nő visszautasítással.

példa erre a munkatársnőm mondjuk,de sok más eset is.

férje van meg gyereke,ezért folyamatosan pattintott,ha el akartam hívni valahova,vagy valami.

aztán 1x utánamentem a wcbe,elkaptam,magamhoz húztam és megcsókoltam lesz ami lesz.

és úgy visszacsókolt,hogy majdnem megette a számat.

ott helyben megujjaztam,ő meg kiverte a farkam.

szóval sokszor a tettek beszédesebbek,mint az,hogy csak koslatsz utána.

és fordítva legalább ennyire igaz,mondjuk egy visszahúzódóbb lánnyal.

ő megijed a határozott férfi viselkedéstől,ezért nála a folyamatos jelenlét,apró érintések fognak sikerhez vezetni,lassú víz.

szóval olyan ez,mint egy boxmeccs 12 menete.

az első menetet elbuktad,de ott van még 11 menet,hogy te győzz,ezért ne sértődj be a csajra.

ne is mutasd,hogy ez zavar téged,nincsen rád hatással,nem tud elbizonytalanítani.

ott vagy,jelen vagy és várod lesed az alkalmat,egy gyenge pillanatot,amikor lecsaphatsz és megdughatod.

2014. júl. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as

Te miért olyannal kezdesz ki, aki foglalt, és családos? Ezzel elcseszed mások életét.

2014. júl. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: Mert egy érzéketlen bunkó.
2014. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen az! ilyenkor a legjobb ha elfelejted és mindennemű kapcsolatot megszakítasz vele!
2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez a "legyünk barátok" csak egy lekoptatós duma, hogy ne sértsen meg, ne kellejen megmondania az igazat.

A valóság az hogy nem vagy jóképű gyerek, így a külsőd nem felel meg neki.

Szar senki vagy a szemében, nem férfi.

Felesleges próbálkoznod.

2014. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.


21N

2014. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz még hozzátenném, hogy egyet értek azzal, hogy nem jöttél be a csajnak, vagy nem vagy az esete.

Ennek ellenére később még beléd szerethet. Jàrtam már így.

Utolsó voltam.

2014. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!